Terapia dla par

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Awatar użytkownika
Alina94
Posty: 5
Rejestracja: 08 lut 2020, 4:21

Terapia dla par

Post autor: Alina94 »

Witajcie. Od jakiegoś czasu bardzo źle dzieje się między mną a mężem. Zastanawiam się, czy nie zapisać się na terapię małżeńską. Co o tym myślicie? Znacie jakieś dobre poradnie terapeutyczne w Łodzi?
Awatar użytkownika
Tomisława-79
Posty: 1
Rejestracja: 07 mar 2020, 18:17

Re: Terapia dla par

Post autor: Tomisława-79 »

Najważniejsze to nie poddawać się. Ja w ten sposób uratowałam własne małżeństwo. Zgłosiliśmy się do poradni https://poradniasalomon.com.pl/. Taka terapia bardzo nam pomogła, więc i Tobie ją polecam :)
Awatar użytkownika
Ethana58
Posty: 1
Rejestracja: 14 mar 2020, 1:51

Re: Terapia dla par

Post autor: Ethana58 »

spróbować zawsze można. Myślę, że lepiej móc sobie powiedzieć "próbowałam", niż zarzucać sobie, że się poddało i nic nie zrobiło. Ale oczywiście, trzeba liczyć się z tym, że może się nie udać. Czasami, kiedy się psuje, kiedy jest źle... nie udaje się poskładać tego, co się rozpadło. Nawet mimo prób i chęci.

Ela,
Mielno ryzrywka
Awatar użytkownika
anka90
Posty: 156
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:06

Re: Terapia dla par

Post autor: anka90 »

Na szczęście dzisiaj nie powinniście mieć z tym większych problemów, bo dostęp do dobrych poradni jest znacząco ułatwiony. Na pewno warto zajrzeć do https://www.joannamuszak.pl/psychoterapia i tam zdobyć informacje, które mogą okazać się dla Was kluczowe.
Awatar użytkownika
Wika
Posty: 54
Rejestracja: 09 cze 2019, 11:00

Re: Terapia dla par

Post autor: Wika »

Jeśli chodzi o wizytę u psychologa to moim zdaniem nie ma na co czekać. Świetnym psychologiem i seksuologiem jest pan Dominik Haak: https://dominikhaak.pl/ . Można skorzystać z terapii online lub też przez telefon.
Awatar użytkownika
Rebecca
Posty: 15
Rejestracja: 13 maja 2020, 22:07

Re: Terapia dla par

Post autor: Rebecca »

Jak ja miałam problemy z moim mężem to stwierdziłam że potrzebny mi większy spontan w łóżku. Zawsze mi go brakowało ale jak poszłam do mojej ginekolog to przepisała mi antykoncepcje . Od kiedy biore belarę to mam spontaniczny sex. Nie muszę się stresować że zajdę w ciążę ,teraz wiem ze to było źródłem moich problemów małżeńskich
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 109
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:48

Re: Terapia dla par

Post autor: Trompka11 »

To bardziej złożona kwestia, bo przecież każda para jest inna, ma inne potrzeby i problemy. Właśnie dlatego powinniście w pierwszej kolejności zastanowić się nad tym, w jaki sposób możecie pomóc sobie. Wiem, że powstała specjalna gra dla par w domu, dzięki której jesteście w stanie lepiej poznać swoje potrzeby i zbliżyć do siebie. Warto o tym pomyśleć już teraz.
ODPOWIEDZ