Witaminy w płynie

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
Maryśkaa

Witaminy w płynie

Post autor: Maryśkaa »

Moi drodzy czy kojarzycie gdzie dostanę witaminy w płynie ? chciałabym zacząć podawać córce regularnie witaminę C ( już pierwsze przedszkolne infekcje za nami) ale ona kompletnie nie chce połykać tabletek. szukam, szukam i znalezc nie mogę...
kinguś

Re: Witaminy w płynie

Post autor: kinguś »

a pytałaś w aptece? na pewno mają witaminę c w formie płynnej nawet dla tych najmłodszych dzieci. no albo poszukaj w sklepach zielarskich. tylko patrz na skład, im bardziej naturalny tym lepiej.

włącznik świateł golf iv
Awatar użytkownika
error
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:35

Re: Witaminy w płynie

Post autor: error »

jak w płynie to soki :)
doriśka

Re: Witaminy w płynie

Post autor: doriśka »

ja kupiłam ostatnio super witaminę C w płynie z Pharmovit :) spore opakowanie, dobra cena no i czysty skład, pojade już dzieciom i sama też pije :) ogólnie znajdziesz u nich sporo fajnych produktów, które pomogą zapobiec infekcjom.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 211
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Witaminy w płynie

Post autor: patra »

Moim zdaniem najlepsze są preparaty w kropelkach, ja podaję swojemu maluszkowi probiotyk gdzie witamina d dla dzieci jest też w składzie i to jest bardzo wygodne. Przynajmniej mam pewność że maluch ma wszystko co niezbędne do jego prawidłowego rozwoju
Orińa

Re: Witaminy w płynie

Post autor: Orińa »

Takie w płynie na pewno są wygodne do podania maluszkowi, dlatego ja córeczce podaję Multilac Baby. Wczoraj kupiłam na zapas, bo trafiłam na promocję zestaw dwóch buteleczek, druga za pół ceny.
ODPOWIEDZ