Wózek, który wybrać?

W tym wątku poruszamy tematy związane z rodziną, piszemy o problemach wychowawczych, problemach małżeńskich, doradzamy, podpowiadamy, jak sobie poukładać mądrze życie i nie dać się zwariować! W tematach o teściowej zamieszczamy dowcipy!
liść

Wózek, który wybrać?

Post autor: liść »

Chcesz kupić wózek dla bliźniąt? Jeśli tak, to koniecznie zapoznaj się z ofertą wózków na stronie bejbi.eu. Kupisz tam wózki solidnie wykonane, bezpieczne i komfortowe. Sprawdź sam! stawiam na anexa albo x-landera ale inne też mi się podobają, który polecacie?
żelka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: żelka »

Ja mam x-landera i jestem bardzo zadowolona z tego wózka, jest przede wszystkim śliczny i bardzo funkcjonalny, łatwo się go prowadzi i składa, mieści się nawet w małym bagażniku miejskiego auta, a przy tym ma spory koszt zakupowy i dużą budę która chroni przed słońcem czy wiatrem. Mogę ten wózek śmiało Ci polecić
Aśka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Aśka »

Anex m/type mogę polecić z czystym sumieniem. Wózek jest solidny, wygodny i bezpieczny. Łatwy i intuicyjny w obsłudze. Radzi sobie dobrze nawet na wymagającym terenie. Szybko sie składa i nie zajmuje wiele miejsca. My dużo go używamy i jeszcze nigdy nas nie zawiódł.
Zosieńka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Zosieńka »

Aśka pisze: ↑10 lut 2021, 16:15 Anex m/type mogę polecić z czystym sumieniem. Wózek jest solidny, wygodny i bezpieczny. Łatwy i intuicyjny w obsłudze. Radzi sobie dobrze nawet na wymagającym terenie. Szybko sie składa i nie zajmuje wiele miejsca. My dużo go używamy i jeszcze nigdy nas nie zawiódł.
Też mam ten model od anexa i nie zamieniłabym go na nic innego;) Bardzo wygodnie się nim jeździ, jest lekki i zwinny a przy tym prezentuje się nowocześnie i stylowo;)
Martą367

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Martą367 »

Pamiętaj aby wybrać coś do wózka np. poduszka dla niemowlaka. Najczęściej takie poduszki są zrobione z bambusa a wnętrze wypełnia hipoalergiczna włóknina silikonowa. Dzięki temu jest bardzo delikatna, antybakteryjna, antyodorowa i nie podrażnia główki niemowlaka.
maśka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: maśka »

Gdyby to było proste, to przecież byśmy nie pytali, tak mi się wydaje, prawda? Wątek, jak myślę, będzie się rozwijał, bo każda mama poleci coś innego. Ja wam powiem, że takie https://colibro.eu/ miejsce w sieci dobrze wygląda. Będę myśleć o zakupach tam.

transplantacja kału
ODPOWIEDZ