biznes

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
glove

biznes

Post autor: glove »

Hej wszystkim!
Szukam jakichś ciekawych, najlepiej darmowych poradników biznesowych. Najbardziej zależy mi na takich, które skupiają się na kwestii transportu i logistyki, ale nie pogardzę też ogólnymi. Byłoby super, aby było tam parę słów o tym, z jakimi firmami współpracować. Podobno warto robić sobie kontakty w firmach pakujących, jak tu
https://pakowarka.pl/
Jakie znacie poradniki podobne do tego?
https://poradnikprzedsiebiorcy.pl/-wskazowki-dla-startujacych-w-biznesie0
aylaa

Re: biznes

Post autor: aylaa »

Wiecie, jakie są zalety sklepu na magento i co to może ogólnie nam odpowiadać i pasować? Na pewno mogę powiedzieć, że w wielu względach sprawdzam coś rzetelnego i dla mnie nie ma jednej opcji na sukces. Wiecie, jednak na tym mi zależy, by dbać o swoje dobre imię i o to, co może odpowiadać mi najbardziej.
magera

Re: biznes

Post autor: magera »

Jeśli natomiast chodzi o sklep internetowy, to niewątpliwie warto także wiedzieć, jak go skutecznie reklamować. Poradników w sieci na ten temat nie brakuje. Jeden z nich widziałam pod adresem https://www.kociewiak.pl/artykul/16314, ... nternetowy
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 323
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: biznes

Post autor: jaskolka »

Co jak co, ale prowadząc biznes należy zadbać o księgowość. I powiem wam tak: najlepiej będzie, jeżeli tą kwestią zajmie się sprawdzona i doświadczona firma. Dlatego moim zdaniem, aforti ac to najlepszy wybor.
ODPOWIEDZ