Dziecko w samochodzie

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
szarlin-92
Posty: 1
Rejestracja: 09 sty 2021, 21:33

Dziecko w samochodzie

Post autor: szarlin-92 »

Cześć. Pamiętacie swoją pierwszą podróż samochodem z dzieckiem? Mnie bardzo zależało na tym, żeby zapewnić córeczce jak największe bezpieczeństwo, więc długo przeglądałam foteliki samochodowe, żeby wybrać najlepszy według mnie model. Też tak bardzo się w to angażowałyście? Myślę, że tak, bo to ważne dla każdego rodzica, prawda? :)
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Dziecko w samochodzie

Post autor: ragatara »

Podczas jazdy z dzieckiem jest chaos, dlatego często dla starszego dziecka w czasie podróży pozwalamy oglądać filmy na vod https://www.ogladaj.to/ aby chociaż on miał spokój od młodszego rodzeństwa. Ta strona jest ogólnie darmowa, dlatego też warto z niej korzystać.
mamuś

Re: Dziecko w samochodzie

Post autor: mamuś »

Podróże z dzieckiem mogą okazać się męczącą podróżą. Z doświadczenie wiem, ze warto zająć dziecko czymś co lubi. Ja z całęgo serca polecam wam darmową stronkę vod https://www.ogladaj.to/. Na której można obejrzeć filmy i seriale olnie bez reklam i zupełenie bez rejestracji .
misiaa

Re: Dziecko w samochodzie

Post autor: misiaa »

Ja też jestem w trakcie poszukiwań idealnego fotelika dla mojego dziecka, W sumie to mam wstępnie coś już na oku, ale jeszcze chcę się doradzić... Bo wiem - jaki młodzi rodzice mają w tym zakresie problem, bo ja też mam... W końcu bezpieczeństwo dzieci to postawa, dlatego warto wymieniać się doświadczeniami i tutaj moje pytanie.... Co myślicie o MaxSpace Comfort System + https://avionaut.com/pl/foteliki/aviona ... GreyMax.01 ? Bo mnie wydaje się, że ten model jest naprawdę ok.
caramba

Re: Dziecko w samochodzie

Post autor: caramba »

Nie wiem czy wiecie ale jeśli skorzystacie z usług wypożyczalni samochodowej comfortcar https://krakowmiasto.pl/czy-wynajem-sam ... sie-oplaca to można tam razem z samochodem zamówić różne niezbędne akcesoria, a między innymi fotelik dla dziecka.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Dziecko w samochodzie

Post autor: Titana »

Sama jestem teraz przed zakupem fotelika samochodowego. Mała wyrosła juz z nosidełka i trzeba w końcu zadbać o jej bezpieczeństwo i dostosować je do wymagań.
Gość

Re: Dziecko w samochodzie

Post autor: Gość »

Jak planujecie jeździć z dziećmi dalej na wyjazdy za granicę to warto mieć dodatkowe ubezpieczenie wykupione, tutaj https://beesafe.pl/ubezpieczenie-szkolne/ zobaczcie jaką ofertę mają w tym kierunku, coś dla siebie znajdziecie.
ODPOWIEDZ