Fit out biura

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Fit out biura

Post autor: elzbieta »

Biuro, w którym przyjmujemy klientów mysi być funkcjonalne i praktyczne. Powinno też ładnie się prezentować. To jest ważne. Właśnie dlatego należy zdecydować się na fit out biura . Można w ten sposób przystosować powierzchnię do swoich potrzeb. Tutaj https://totalsec.pl/fit-out-prace-remontowo-budowlane/ jest namiar na firmę, która zajmuje się takimi pracami. Od lat działają w tej branży.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Fit out biura

Post autor: mała mi »

Witaj. Ta firma wykonuje tylko prace remontowo-budowlane? Czy pomaga także je odpowiednio zaprojektować. Mam dwa pomieszczenia do generalnego remontu. Chciałabym, żeby w każdym z nich znalazły się stanowiska pracy dla czterech osób i oczywiście miejsce na dokumenty. Zależy mi żeby wszystko zostało tak ułożone, żeby każdy pracownik miał swobodny dostęp do dokumentów. Mam już wybrane biurka, krzesła oraz metalowe zamykane szafy ze sklepu https://www.wyposazeniegaudia.pl/cat/szafy-metalowe/. Teraz trzeba to tylko mądrze poustawiać.
ODPOWIEDZ