Perfumy dla mężczyzn

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Polianna-80
Posty: 1
Rejestracja: 10 cze 2021, 11:31

Perfumy dla mężczyzn

Post autor: Polianna-80 »

Cześć kochane. Czy wasi partnerzy kupują markowe perfumy męskie, czy w zasadzie nie robi im to różnicy? Pytam z ciekawości, bo ja i mąż zamawiamy oryginalne zapachy ze sprawdzonego internetowego sklepu. Lubimy, kiedy perfumy mają intensywny zapach, który długo się utrzymuje, a to mogą zapewnić nam jedynie wspomniane markowe i oryginalne produkty.
Lisia

Re: Perfumy dla mężczyzn

Post autor: Lisia »

I ja i mój partner kupujemy markowe perfumy. One są trwałe, więc wbrew pozorom nie wydajemy na nie mnóstwa pieniędzy, bo nawet mały flakonik wystarcza na długo. Ostatnio zamawiamy je najczęściej ze sklepu online Perfumy.pl. Zawsze jest tu dostępna ulubiona kompozycja narzeczonego- Giorgio Armani Acqua di Gio pour Homme a także wiele ciekawych, orzeźwiających fuzji dla kobiet, uwielbianych przeze mnie.
ODPOWIEDZ