Proszek do prania

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
miss
Posty: 117
Rejestracja: 13 cze 2019, 10:42

Proszek do prania

Post autor: miss »

Cześć :) Czy ktoś z tu obecnych używa chemii z Niemiec? Proszek do prania niemiecki Vizir to podobno oszczędność i zawsze idealnie wyprane tkaniny. Może ktoś już używa i może podzielić się opinią? Na tej stronie znalazłam ciekawą ofertę i zastanawiam się nad zamówieniem https://e-srodkiczystosci.pl/oryginalna ... 6-5-kg-350 :)
Awatar użytkownika
Saszka
Posty: 36
Rejestracja: 20 mar 2019, 15:08

Re: Proszek do prania

Post autor: Saszka »

Ja całkiem niedawno odkryłam kapsułki do prania Surf - są genialne! Długo nie mogłam się przekonać do zmiany proszku na kapsułki. W markecie akurat były w promocji, więc się skusiłam i to strzal w dziesiątkę! Dawno moje pranie nie pachniało tak świeżutko i pięknie! Chemia z Niemiec? Nie próbowałam!
Awatar użytkownika
pieknyolek
Posty: 148
Rejestracja: 17 lip 2019, 10:03

Re: Proszek do prania

Post autor: pieknyolek »

Serdecznie zapraszam do sklep online z akcesoriami dla niemowląt
Awatar użytkownika
karli
Posty: 158
Rejestracja: 27 kwie 2019, 14:58

Re: Proszek do prania

Post autor: karli »

My korzystamy w domu z naturalnych środków czystości, wszystkie proszki też są eko - nie wyobrażam sobie wrócić do tej chemii. Co do samego prania, to zastanawiam się czy warto kupić takie https://pelnykosz.pl/pol_m_Przechowywan ... e-354.html kosze na pranie? Jak myślicie? Sprawdzają się u was?
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Proszek do prania

Post autor: jaskolka »

Testowałam już różne produkty do prania ubrań, jednak nic tak się u mnie nie sprawdza w domu tak jak produkty Surf. Proszek radzi sobie nawet z trudnymi plamami, a płyn do płukania pozostawia ubrania na długo świeże i pachnące. Polecam wam wypróbować, tym bardziej że ceny tych produktów nie są wygórowane.
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 124
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:31

Re: Proszek do prania

Post autor: pukla123 »

mogę polecić całkiem fajny sklep internetowy https://rodzinaeko.pl oferujący artykuły naturalne i ekologiczne dla całej rodziny! Produkty przeznaczone są dla dzieci, kobiet, mężczyzn, rodzin, jednym słowem dla każdego. Alternatywę dla chemicznego proszku do prania także u nich znajdziesz
Titana
Posty: 441
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Proszek do prania

Post autor: Titana »

Ja tam specjalnych proszków nie używam, znaczy staram się jedynie sięgać po te hipoalergiczne.
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: Proszek do prania

Post autor: julka »

Ja również uwielbiam proszki i kapsułki surf! Bardzo dobrze radzą sobie z plamami zrobionymi przez dzieci, nie uczulają a pranie ładnie pachnie. Ostatnio kupuję głównie kapsułki o zapachu piwonii.
Cena tych proszków jest naprawdę przystępna. Poza tym często są w promocji.
ODPOWIEDZ