Rozwód

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
Precela
Posty: 33
Rejestracja: 07 paź 2019, 20:30

Rozwód

Post autor: Precela »

Sprawy rozwodowe bywają bardzo różne, jedne przebiegają bardzo szybko, inne z kolei ciągną się na wielu rozprawach. Jeżeli planujecie wziąć rozwód to zainteresuje was może również oferta od https://www.adwokatkoscielny.pl/ W tej kancelarii zajmują się pomocą przy udowodnieniu, że od waszego małżeństwa nie powinno w ogóle dojść - dokładnie nazywa się to stwierdzenie nieważności małżeństwa.

brewiarz kierowcy
Awatar użytkownika
AnielaBarteczka58
Posty: 64
Rejestracja: 29 paź 2019, 9:59

Re: Rozwód

Post autor: AnielaBarteczka58 »

Moja koleżanka rozwodzi siępółp roku po ślubie....nie wiem co ludzie mają w głowie...a wesel na trzy fajery ...
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Re: Rozwód

Post autor: AgataMnna »

W rozwodach ważna jest kompleksowa obsługa na każdym etapie. Znam taką kancelarię- link, Kancelaria Giziński specjalizuje się w rozwodach, sprawach często bardzo delikatnych. Bardzo ważna jest analiza wszystkich za i przeciw oraz ochrona najmłodszych czyli dzieci. Sprawy są skomplikowane dlatego konieczna jest znajomość różnych aspektów prawnych, które mają w nich zastosowania w pewnych okolicznościach.
Titana
Posty: 442
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Rozwód

Post autor: Titana »

Nie lepiej najpierw próbować naprawić związek?
Awatar użytkownika
Zdzisiek78
Posty: 80
Rejestracja: 19 lip 2019, 9:59

Re: Rozwód

Post autor: Zdzisiek78 »

Moi sąsiedzi się rozwodzą. On ją zdradzał i oszukiwał, a na koniec porzucił z dwójką dzieci. Sam układa sobie życie z kochanką. Sąsiadka złożyła pozew o rozwód z orzekaniem o jego winie. Chce bym była jej świadkiem w tej sprawie. Szukam zatem informacji, jak to wygląda? Znalazłam taki artykuł w jednej kancelarii https://jednoralski.pl/wezwanie-na-swia ... -cywilnej/ . Czy ktoś z Was był na takiej rozprawie?
Awatar użytkownika
DAMKA
Posty: 305
Rejestracja: 28 mar 2019, 23:12

Re: Rozwód

Post autor: DAMKA »

Nikomu nie życzę rozwodu. Sama nie myślałam, że i mnie to będzie czekać, ale cóż. Trzeba iść dalej. Ja to od razu zgłosiłam się do kancelarii Sobczak Maciejewska w Łodzi. Wolałam żeby ktoś kto się na tym zna i posiada duże doświadczenie mnie reprezentował. Nawet dużo łatwiej przez to wszystko przebrnąć jak ma się takie wsparcie. Bynajmniej ja na takie mogłam liczyć, jak i na bardzo indywidualne podejście.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 323
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Rozwód

Post autor: lady30 »

Specjalista od rozwodów i prawa rodzinnego to na pewno adwokat Michał Gajda. Ma w Szczecinie swoją kancelarię, na http://gajda-adwokat.pl/ możecie się zapoznać z danymi adresowymi i dokładnym zakresem usług jakie świadczy. Adwokat ma naprawę duże doświadczenie, a dzięki współpracy z innymi kancelariami podejmuje się tak naprawdę każdego zlecenia. I do każdego klienta podchodzi tak samo profesjonalnie, traktuje zlecenia indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.
Awatar użytkownika
kolonel
Posty: 185
Rejestracja: 30 wrz 2019, 8:52

Re: Rozwód

Post autor: kolonel »

W sprawie rozwodowej przydatna może się okazać pomoc zaufanego adwokata. Najważniejsze to wiedzieć, na kogo postawić! Dla przykładu, ja zdecydowałem się na usługi http://adwokatkowalczyk.pl/ co było znakomitym pomysłem. Tam otrzymałem wsparcie jak i niezbędne porady.
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Rozwód

Post autor: ragatara »

Rozwód w moim przekonaniu to jest już totalna ostateczność. Przed podjęciem takich działań, ja bym próbowała ratować związek. Mi to się udało dzięki pomoc Marii Bucardi, którą poznałam dzięki jej filmom https://mariabucardi.pl/pl/c/Filmy-Marii-Bucardi/71. Mam nadzieję, że w Twoim przypadku również odnajdziesz tam jak ja, odpowiedź co dalej robić ze swoim życiem.
Awatar użytkownika
anka90
Posty: 156
Rejestracja: 22 lut 2020, 10:06

Re: Rozwód

Post autor: anka90 »

Rozstania nie są łatwe, ale są do przejścia. Polecam wam w wolnej chwili ten artykuł https://wetalk.pl/blog/jak-sobie-poradzic-po-rozstaniu/ - znajdziecie tutaj cenne informacje, jak sobie pomóc w tym trudnym czasie.
kędy

Re: Rozwód

Post autor: kędy »

Ja już jestem po rozwodzie, na szczęście wszystko poszło szybko. To zawdzięczam jedynie mojemu adwokatowi, czyli pani dr Kindze Karsten z krakowskiej Kancelarii Adwokackiej https://www.karsten.pl/specjalizacje/kl ... dywidualni. To jest rzetelna osoba, bez problemu dogadałam się z panią adwokat, a ona wykazała się ogromnym doświadczeniem, wiedza i kompetencjami, dzięki czemu rozwód przebiegł tak dobrze. Serdecznie ją polecam.
jór

Re: Rozwód

Post autor: jór »

Ughh, nie chce mi się nawet wspominać mojego rozwodu, chociaż on był chyba najprzyjemniejszą częścią mojego małżeństwa. Naprawdę nie wiem, co ja mogłam widzieć w moim byłym, ale chyba dobrze się po prostu maskował przed ślubem, a później wyszły na jaw jego sekrety. Do sprawy rozwodowej zatrudniłam Kancelarię Prawną Krzysztof Bilski i Wspólnicy z Krakowa https://kancelaria-prawna-krakow.eu/kli ... ny/rozwod/ i zdecydowanie ja polecam, spisali się super.
Aśka

Re: Rozwód

Post autor: Aśka »

Wiem, że rozwodami zajmuje się tez na pewno Pan Tomasz Tomaszczyk i cieszy się dużym powodzeniem i skutecznością. Mojemu bratu pomagał właśnie przy rozwodzie i tylko dzięki jego zaangażowaniu i rzetelności udało się zakończyć sprawę pomyślnie.
DamianŹ

Re: Rozwód

Post autor: DamianŹ »

Jeśli szukacie dobrej i sprawdzonej firmy zajmującej się rozwodami to mogę polecić wam https://www.rozwod-warszawa.pl/ . Jestem zachwycony jakością świadczonych usług. Rozwód przeszedł szybko i bez nerwów
aliniń

Re: Rozwód

Post autor: aliniń »

Nie będę ukrywać, że jednak rozwód był dla mnie bolesną sprawą. Powodem rozwodu była zdrada mojego męża, a raczej kilka zdrad, bo zdradzał mnie z kilkoma kobietami. Nie wiem jak on znajdywał na to czas, ale w sumie miał swoje „delegacje” i „nadgodziny w pracy”. Właśnie ta nagła zmiana jego grafiku sprawiła, że stałam się podejrzliwa i dlatego zatrudniłam prywatnego detektywa z ogólnopolskiego biura detektywistycznego Lampart z Warszawy https://www.lampart.co/nanoverse/nanoverse. Nie sądziłam, że ten detektyw znajdzie jakieś dowody, ale po jakiś dwóch tygodniach miałam już tyle materiałów, że byłam w szoku. Detektyw wykonał kawał dobrej roboty, wykrył wszystkie zdrady, udokumentował je i dzięki temu miałam dowody, które były mega przydatne podczas rozprawy rozwodowej. Agencję polecam serdecznie, cenowo się opłaca, a są niesamowicie skuteczni i rzetelni.
FinkaŚ

Re: Rozwód

Post autor: FinkaŚ »

Ok rozwód to nieprzyjemny czas w naszym życiu - coś się po prostu kończy, ale czasami tak trzeba. Czy jednak w takich momentach podejmujecie wszelkie dostępne działania by zabezpieczyć swoje interesy ? Kredyt hipoteczny po rozwodzie - mówi Wam to coś.Właśnie w takich sprawach musicie twardo stąpać po ziemi i wywalczyć jak najlepsze warunki , bo bedzie to miało wpływ na wasze życie przez najbliższe lata.
ODPOWIEDZ