Znacie jakiegoś dobrego ginekologa w Białymstoku?

Kiedy nie wiesz, gdzie dodać post, skorzystaj z tej kategorii, jednak pamiętaj, że jeśli dodasz post do tej kategorii, a na forum jest inna, która pasuje do poruszanego przez Ciebie tematu - post zostanie usunięty lub przeniesiony do innego wątku (zmieni się adres url posta).
Awatar użytkownika
AgataMnna
Posty: 227
Rejestracja: 10 mar 2019, 23:15

Znacie jakiegoś dobrego ginekologa w Białymstoku?

Post autor: AgataMnna »

Znacie jakiegoś dobrego ginekologa w Białymstoku?
Awatar użytkownika
womenik
Posty: 83
Rejestracja: 28 maja 2019, 11:03

Re: Znacie jakiegoś dobrego ginekologa w Białymstoku?

Post autor: womenik »

Badania są konieczne i co jakiś czas także ginekolog będzie zlecał badanie USG piersi. Dobra poradnia ginekologiczna to podstawa, by mieć dobrze zrobione takie badanie. W Poliklinice Arciszewscy w Białymstoku można zrobić sobie takie badanie i nie tylko.
Awatar użytkownika
julka
Posty: 224
Rejestracja: 14 cze 2019, 18:06

Re: Znacie jakiegoś dobrego ginekologa w Białymstoku?

Post autor: julka »

Jeśli szukasz ginekologa plastyka najlepiej zgłoś się do https://medifem.pl/ to warszawska klinika ginekologiczna zajmująca się różnego rodzaju zabiegami takimi jak labioplastyka, waginoplastyka, liporedukcja okolic intymnych itd. Oferta tej kliniki jest bardzo rozbudowana i pracują tam najlepsi specjaliści. Na pewno uzyskasz fachową pomoc.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Znacie jakiegoś dobrego ginekologa w Białymstoku?

Post autor: lady30 »

Moja koleżanka też właśnie szuka w Białymstoku. Musi zmienić antykoncepcję bo bardzo tyje i źle się czuje. Ja ją namówiłam, ja na swojej belarze nic takiego nie mam, wręcz mam lepszy nastrój bo PMS mi zniknął. A ona się morduje, na sex nawet ochoty nie ma. Na NFZ była u lekarza i jej pierwsze lepsze tabletki przepisał. Ja to miałam i wywiad i badania, inne podejście zupełnie i tabletki 100% trafione.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 212
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Znacie jakiegoś dobrego ginekologa w Białymstoku?

Post autor: patra »

Jest dużo dobrych ginekologów w tym mieście. Nawet w przychodni trafiłam na doskonałego lekarza, mam podejrzenie że zaraziłam się hpv więc zalecił mi żel papilocare który pomaga usunąć tego wirusa z okolic intymnych oraz szereg badań które pozwolą na dokładniejszą ocenę stanu zdrowia
ODPOWIEDZ