Cieńka obrączka czy gruba?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Patrykwidny
Posty: 47
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:51

Cieńka obrączka czy gruba?

Post autor: Patrykwidny »

Jaką obrączkę wybrać dziewczynie, która cierpi na skrzywienie akurat palca serdecznego więc obrączka musi być przede wszystkim jak najmniej uciążliwa?
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: Cieńka obrączka czy gruba?

Post autor: Roksanna »

A to pech, nie wiem czy w ogóle powinna nosić na chorym palcu jakąkolwiek biżuterię, a jeśli już to na logikę obrączka powinna być jak najcieńsza i troszkę luźna :)

Jak będziesz w Gdyni odwiedź salon jubilerski na Świętojańskiej to naprawdę dobry jubiler i dopasuje ci tak jak trzeba. Mają obrączki ze złota i platyny, myślę że platyna ma lepsze właściwości prozdrowotne od złota. Możesz sprawdzić na ich stronie wzory obrączek https://laru.pl/ i zamówić przez net :)
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Cieńka obrączka czy gruba?

Post autor: mała mi »

Najlepiej przymierzyć obrączki i sprawdzić jaka będzie pasować. Sama mam dość małe dłonie, więc gruba obrączka nie wyglądała dobrze. Nie miałam wyjścia i musiałam się zdecydować na mniejszą i delikatniejszą, która prezentowała się idealnie. Zajrzyj do sklepu https://zegarkijubilerjd.pl/1053-uslugi-jubilerskie mają tam piękne obrączki opole - tutaj jest siedziba sklepu. Jednak możesz złożyć zamówienie przez internet.
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Cieńka obrączka czy gruba?

Post autor: elzbieta »

Nie ma jednego sprawdzonego modelu, który się wszystkim podoba. Trzeba bowiem np. tutaj https://www.apart.pl się rozejrzeć i wspólnie wybrać rozwiązanie dopasowane do konkretnych potrzeb. Każdy z nas ma inne palce i inny gust. Trzeba stawiać zawsze na taką biżuterię, która spełni nasze potrzeby i przede wszystkim będzie wyjątkowa.
Jednamyśl

Skup zadłużonych spółek

Post autor: Jednamyśl »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
ODPOWIEDZ