Fotograf Gdańsk

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Miriam
Posty: 1
Rejestracja: 25 cze 2020, 19:14

Fotograf Gdańsk

Post autor: Miriam »

Jakie znacie dobre studia fotograficzne w Gdańsku? Szukam zdolnego fotografa na ślub i wesele. Chciałabym też, żeby sesja ślubna odbyła się w plenerze. Znacie kogoś wartego polecenia?
Awatar użytkownika
Semira76
Posty: 1
Rejestracja: 05 cze 2020, 11:26

Re: Fotograf Gdańsk

Post autor: Semira76 »

Ostatnio byłam na weselu, na którym zdjęcia robiła ekipa z Justart. Fantastycznie wyszła im ta sesja ślubna. Piękne zdjęcia, świetnie uchwycone najważniejsze momenty. Mogę polecić, są świetni!
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Fotograf Gdańsk

Post autor: Gretta »

Dobre zdjęcia z wesela to podstawa! Również możecie o te zadbać wynajmując fotobudkę. Tu na stronie http://fotobudazwooda.pl znajdziecie świetną - drewnianą.
Awatar użytkownika
supcio
Posty: 94
Rejestracja: 28 maja 2019, 17:31

Re: Fotograf Gdańsk

Post autor: supcio »

W każdym mieście jest co najmniej jeden dobry fotograf, ale rzadko w którym naprawdę świetny. Dlatego ja chcę Was poinformować, że ten fotograf ślubny Dąbrowa Górnicza może przede wszystkim zrobić wam naprawdę cudowne zdjęcia, bez względu na to, gdzie mieszkacie. Dla niego wasze położenie grograficzne nie ma znaczenia.
Jaśmine

Re: Fotograf Gdańsk

Post autor: Jaśmine »

Nie ograniczaj się do miasta Gdańsk, sprawdź też oferty innych fotografów ślubnych z innych regionów Polski, w szczególności tych, którzy mają łatwy dojazd do Gdańska np. z Torunia czy Warszawy. Sprawdź portfolio tego fotografa ślubnego, pracował podczas ślubu znajomych w Trójmieście: https://pawelkotas.com/reportaz-slubny Mam nadzieję, że zdjęcia ślubne przypadną Ci do gustu!
kryśka

Re: Fotograf Gdańsk

Post autor: kryśka »

Moim zdaniem najlepiej podjąć współpracę z fotograf ślubny łódź https://www.marcindrechna.com/ . Zdjęcia ze ślubu są dla mnie wspaniałą pamiątką, cieszę się bardzo, że wybrałam akurat Pana Marcina na fotografa. Pełen profesjonalizm, a zdjęciami jestem ciągle zachwycona
ODPOWIEDZ