fotograf na ślub

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Amira62
Posty: 1
Rejestracja: 11 paź 2022, 1:39

fotograf na ślub

Post autor: Amira62 »

Dziewczyny, jak długo zajęło wam szukanie dobrego fotografa ślubnego? Ja dopiero będę zaczynać swoje poszukiwania i chciałabym wiedzieć, na jakie szczegóły powinnam zwracać uwagę, jeśli chodzi o ofertę. Wiem, że sesje ślubne to jest coś bardzo ważnego i zależy mi, żeby moja była udana. Koniecznie podzielcie się radami w tym zakresie, dziękuję kochane :)
aneta W.

Re: fotograf na ślub

Post autor: aneta W. »

polecam Bielak Studio to fotograf i kamerzysta na ślub z Lublin, obsługuje imprezy na terenie całej Polski, zarówno filmy jak i fotografie, które wykonują są wyjątkowe, mają duże doświadczenie i obsługiwali już wiele imprez wśród moich znajomych.
aniaann

Re: fotograf na ślub

Post autor: aniaann »

na moim ślubie wszystkim zajmował się Bielak Studio, to profesjonalny fotograf i kamerzysta Lublin z wieloletnim doświadczeniem, jestem bardzo zadowolona z tego wyboru ponieważ wszystko wyszło po prostu świetnie. Polecam innym
ODPOWIEDZ