Fotograf ślubny Gdańsk

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
karima1995
Posty: 1
Rejestracja: 23 mar 2020, 13:16

Fotograf ślubny Gdańsk

Post autor: karima1995 »

Cześć dziewczyny! Możecie polecić mi sprawdzonego fotografa ślubnego z Gdańska? U kogo warto zamówić sesję? Chciałabym na pewno mieć kilka zdjęć w plenerze w jakimś ładnym miejscu :)
Awatar użytkownika
Tacjana_72
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2020, 20:34

Re: Fotograf ślubny Gdańsk

Post autor: Tacjana_72 »

Piękne zdjęcia robią w justart-studio.com. Widziałam ich fotki i trzeba przyznać, że na fotografii znają się doskonale. Potrafią uchwycić najlepsze momenty. Co ciekawe, sesja narzeczeńska jest u nich darmowa. W kontekście sesji plenerowych mogą też pomóc wybrać lokalizację :)
Awatar użytkownika
Azalia
Posty: 93
Rejestracja: 16 mar 2019, 21:56

Re: Fotograf ślubny Gdańsk

Post autor: Azalia »

Dobrych fotografów ślubnych zdecydowanie u nas nie brakuje. Jestem jednak bardzo ciekawa, jaki jest Wasz stosunek do takiej opcji jak chociażby sesja brzuszkowa . Jak dla mnie to rewelacyjna okazja do uwiecznienia wyjątkowych chwil w życiu każdej przyszłej mamy i na pewno będzie ona fantastyczną pamiątką na długie lata:).
ODPOWIEDZ