grzejnik olejowy

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
paulinabb
Posty: 73
Rejestracja: 20 sty 2020, 9:03

grzejnik olejowy

Post autor: paulinabb »

Hej, Polećcie jakiś grzejnik energooszczędny do pokoju:)
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: grzejnik olejowy

Post autor: mała mi »

Wymieniasz tylko jeden grzejnik czy całą instalację? My jesteśmy po generalnym remoncie u moich rodziców. Mają dom jeszcze poniemiecki i trzeba było sporo wymienić. W tym grzejniki. Wybraliśmy grzejniki aluminiowe Wulkan 500. Możesz je znaleźć w sklepie internetowym https://kociolcenowy.pl/7-grzejniki-aluminiowe. Montowaliśmy je w całym domu. Nadają się zarówno do pokoi jak i do pomieszczeń typu łazienka i kuchnia.
Jankoł

Sprzedaż spółek

Post autor: Jankoł »

Prowadzenie własnej firmy nie jest wysiłkiem ponad miarę. Każdy może prowadzić. Czas rejestracji bywa czasochłonny, ale można to przeskoczyć i cieszyć się czymś swoim, gdzie jest się szefem. Ja kupiłam już gotową spółkę w Optioffice SPRZEDAŻ SPÓŁEK https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Mają spółki czyste, bez zobowiązań, zarejestrowane już w KRS i wyposażone w numery NIP, REGON, VAT, kapitał zakładowy oraz z siedzibą w Warszawie pod adresem wirtualnego biura. Do wyboru mają wszystkie kody PKD. Polecam ich.
ODPOWIEDZ