Inwestowanie w nieruchomości

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Trompka11
Posty: 109
Rejestracja: 22 paź 2019, 22:48

Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Trompka11 »

Wcale nie dziwi mnie to, że tyle osób stawia na inwestowanie w nieruchomości. Jeśli i Way chcecie pójść w tym kierunku, to powinniście zajrzeć do https://wiwn.pl/ Jestem przekonany, że może być to dla Was ogromną szansą, powinniście przyjrzeć się temu bliżej.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 299
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: lady30 »

Mnie też to w ogóle nie dziwi. Zobaczcie na https://www.dobryadres.pl/material,inwe ... k,298.html , na mieszkaniu w Szczecinie zakupionym na wynajem można zarabiać średnio miesięcznie 2500 zł. Jeśli nawet zakupi się takie mieszkanie na kredyt, będzie można spokojnie spłacać ratę i jeszcze coś na tym dodatkowo zarabiać. To może być naprawdę dobry pomysł na dodatkowy zarobek.

piloty łódź
Awatar użytkownika
elzbieta
Posty: 292
Rejestracja: 27 maja 2019, 21:27

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: elzbieta »

Zakup nieruchomości, to naprawdę dobra lokata pieniędzy. Właśnie dlatego warto dobrze rozejrzeć się na rynku, aby wybrać rozwiązania dopasowane do swoich potrzeb. Wiele zależy jednak od tego jaki budżet posiadacie. Tutaj https://www.szklane-tarasy.pl/ można się rozejrzeć. Jest tam namiar na dewelopera, który prowadzi inwestycje w Rzeszowie.
Awatar użytkownika
patra
Posty: 205
Rejestracja: 24 maja 2019, 11:07

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: patra »

To prawda, zakup nieruchomości to nadal dobra inwestycja. Mam w planach kupić mieszkanie na osiedlu modern tower z widokiem na Zatokę i potem je korzystnie wynajmować, mieszkania na tym osiedlu nie są bardzo drogie a chętnych na wynajem na pewno nie zabraknie bo lokalizacja jest bardzo atrakcyjna
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: alen »

Ja bym rozważył zakup kilku domków mobilnych i ulokował je w atrakcyjnej okolicy. Zarobisz sporo na wynajmie a jak okolica się znudzi klientom to po prostu przenosisz je w lepsze miejsce. Najlepsze domki mobilne dostaniesz tutaj https://ecomobilehome.pl/ nie dość że są wysokiej jakości to możliwość zaprojektowania go według własnego pomysłu.
Awatar użytkownika
Betis
Posty: 21
Rejestracja: 07 lut 2020, 4:13

Re: Inwestowanie w nieruchomości

Post autor: Betis »

Myślę, że inwestowanie w nieruchomości to najlepszy strzał inwestycyjny jaki można sobie wymarzyć, bo nie umiem sobie wyobrazić straty na tej inwestycji. Obecnie chodzą pogłoski, że mieszkania będą tanieć więc ja czekam na te czasy i może również zainwestuję. Póki co moje pieniądzę czekają sobie grzecznie w banku toyota, gdzie moja lokata oprocentowanie ma nienajgorsze i nie muszę się martwić o wzrastający koszt prowadzenia konta ;>
ODPOWIEDZ