Jaka kawa?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
bestiś

Jaka kawa?

Post autor: bestiś »

Wiecie co, mój ślub i wesele wprawdzie dopiero za 1,5 roku, ale wiadomo jak to jest, już teraz się wszystko planuje. Sala na której będzie wesele nie dysponuje ekspresem do kawy, z którego mogliby skorzystać goście. I to moje pytanie, myślicie, że mogę udostępnić swój ekspres i kupić najlepszą kawę ziarnistą, a taka ma palarnia kawy Up!Cafe, żeby goście weselni mogli zrobić sobie kawę?
Awatar użytkownika
Titana
Posty: 357
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Jaka kawa?

Post autor: Titana »

Jak nie boisz się, że ci ekspres zepsują to proszę bardzo.
Awatar użytkownika
krosant
Posty: 164
Rejestracja: 29 kwie 2019, 15:06

Re: Jaka kawa?

Post autor: krosant »

Jasne jak najbardziej, tylko że wiesz, ta kawa co dla ciebie jest najlepsza nie znaczy że dla innych też będzie ;) Dlatego palarnie oferują tyle mieszanek - https://palarniaproper.pl/ . Po to by każdy znalazł coś dla siebie. Choć rozumiem że na weselu ciężko by dysponować kilkoma ekspresami więc nie da się tego inaczej rozwiązać
Eweliśśka

Re: Jaka kawa?

Post autor: Eweliśśka »

bestiś pisze: ↑31 paź 2020, 7:06 Wiecie co, mój ślub i wesele wprawdzie dopiero za 1,5 roku, ale wiadomo jak to jest, już teraz się wszystko planuje. Sala na której będzie wesele nie dysponuje ekspresem do kawy, z którego mogliby skorzystać goście.
To bardzo dziwne. Wiesz, może zastanów się nad zmianą sali. Koszty wesela są duże i zawsze chcemy żeby goście byli zadowoleni z obsługi. Jeśli lokal nie zapewnia kawy, to zapewne nie jest dobrym wyborem. Mogę ci zostawić namiar na Eva Park https://evapark.pl/sale-weselne/. To najlepsza sala weselna pod warszawą. Pyszne jedzenie i przestronne wnętrza. Możesz się także umówić na degustację menu weselnego.
ODPOWIEDZ