jakie atrakcje na wesele?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Wierzchosława1979
Posty: 1
Rejestracja: 28 paź 2021, 12:24

jakie atrakcje na wesele?

Post autor: Wierzchosława1979 »

Dziewczyny, jakie miałyście atrakcje dla gości na swoich weselach? Szukam inspiracji, bo zależy mi na czymś oryginalnym i czymś co na zaproszonych na przyjęcie zrobi wrażenie :) Najbardziej jak na razie przemawia do mnie fotobudka na wesele. Wydaje mi się, że to całkiem ciekawe rozwiązanie, a goście mieli by ciekawą zabawę. Jak sądzicie? Warto czy polecacie coś innego?

nauka angielskiego online
Awatar użytkownika
Lucjana1974
Posty: 1
Rejestracja: 10 lis 2021, 21:54

Re: jakie atrakcje na wesele?

Post autor: Lucjana1974 »

Moim zdaniem fotobudka to strzał w dziesiątkę, bo goście zawsze bardzo chętnie robią sobie przy niej zdjęcia. Wystarczy tylko dobrać jakieś ciekawe tło do fotobudki, większość wynajmujących takie budki ma też sporo akcesoriów, śmiesznych okularów i tym podobnych gadżetów, także o to nie trzeba się martwić. Ja bym się nawet nie zastanawiała nad budką :D
Ola1996

Re: jakie atrakcje na wesele?

Post autor: Ola1996 »

Również uważam, że fotobudka jest bardzo fajną atrakcją na weselu :) możliwość zrobienia zabawnych zdjęć przy użyciu gadżetów to świetna zabawa i pamiątka dla gości, jak i Młodej Pary. Dodatkowo polecam zainteresować się księgą gości z ankietami, w której można odpowiedzieć na zabawne pytania, dać cenne porady, wypisać życzenia jak i wkleić zdjęcie z fotobudki czy instaxa :) a tak to warto zabrać z DJ/wodzirejem o fajne zabawy podczas wesela. Warto pogrzebać w internecie za ciekawymi zabawami :)
ODPOWIEDZ