Opinie domkresowyprzewiez.pl

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
agaton-96
Posty: 8
Rejestracja: 04 lut 2020, 9:15

Opinie domkresowyprzewiez.pl

Post autor: agaton-96 »

Hej, kochane. Z powodu pandemii koronawirusa musieliśmy przełożyć ślub i teraz szukam sali weselnej na początek 2022 roku. Czy któraś z was robiła przyjęcie w domkresowyprzewiez.pl? Podoba mi się oferta, piękne sale, dla mnie doskonała lokalizacja i dobre ceny. Bardzo chciałabym tam zorganizować wesele, ale chcę poznać wasze opinie. Jak wygląda współpraca, kontakt z właścicielami? Mają smaczne jedzenie, dobrych kelnerów? Jakieś dodatkowe usługi?
Awatar użytkownika
ernesta-76
Posty: 5
Rejestracja: 25 kwie 2019, 1:50

Re: Opinie domkresowyprzewiez.pl

Post autor: ernesta-76 »

Cudowna restauracja, przepiękne miejsce koło Jeziora Studzienicznego. Wyjątkowy klimat! To piękny, drewniany budynek, cudnie wygląda na zdjęciach. Gorąco polecam, na pewno będziesz zadowolona.

citroen berlingo małopolska
Awatar użytkownika
Bronisława_82
Posty: 5
Rejestracja: 27 mar 2020, 2:41

Re: Opinie domkresowyprzewiez.pl

Post autor: Bronisława_82 »

Jeśli chodzi o kontakt z właścicielami, to jest bardzo w porządku, nie mieliśmy żadnych problemów. A okolica, jak sama pewnie widziałaś, jest przepiękna, nad wodą. Robiliśmy wesele w rustykalnym, trochę boho klimacie i to było idealne miejsce do tego! Polecam Dom Kresowy Przewięź!
Awatar użytkownika
Ciechosława_78
Posty: 5
Rejestracja: 19 mar 2020, 19:59

Re: Opinie domkresowyprzewiez.pl

Post autor: Ciechosława_78 »

domkresowyprzewiez.pl to wyjątkowe miejsce, to na pewno. Niezwykły klimat, spokój, sielanka. Jedzenie jest pyszne, obsługa bardzo miła, kontakt przy załatwianiu formalności przed weselem absolutnie bezproblemowy. Bukuj termin, bo warto, a znikają szybko :P
Awatar użytkownika
Cezaria86
Posty: 4
Rejestracja: 02 lut 2020, 20:43

Re: Opinie domkresowyprzewiez.pl

Post autor: Cezaria86 »

Ja byłam w Domu Kresowym Przewięź na przyjęciu mojej kuzynki z Augustowa i mam bardzo dobre wspomnienia. Organizacyjnie ponoć wszystko było w jak najlepszym porządku, a my, goście, bawiliśmy się świetnie. Cudowne miejsce. Jeśli zależy ci na spokojnym klimacie blisko natury, to restauracja nad wodą będzie super rozwiązaniem : )
ODPOWIEDZ