Organizowanie wycieczki

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
kaprysia
Posty: 132
Rejestracja: 24 cze 2019, 12:03

Organizowanie wycieczki

Post autor: kaprysia »

Zdarzało wam się organizować wycieczki dla jakiś gości z zagranicy ? Bo do naszej firmy przyjeżdża spora delegacja i musze jakoś zorganizować im czas. Widziałam, ze tutaj https://www.auschwitz-tours.com/ , mają bardzo fajną ofertę takich wycieczek. Może jeszcze podpowiecie mi jakieś fajne pomysły ?
Awatar użytkownika
Weronika12
Posty: 5
Rejestracja: 07 lut 2020, 8:50

Re: Organizowanie wycieczki

Post autor: Weronika12 »

Świetną alternatywą są zajęcia fotograficzne w Rudawach Janowickich - mega bogate pod kątem merytorycznym i praktycznym :) dużo pozytywnych rzeczy słyszałam na temat tych warsztatów :) myślę, że każdy początkujący jak i zaawansowany fotograf powinien tu zaglądnąć: https://light-guides.pl/rudawy/ :)
Lunkaź

Sprzedaż spółek

Post autor: Lunkaź »

Prowadzenie własnej firmy nie jest wysiłkiem ponad miarę. Każdy może prowadzić. Czas rejestracji bywa czasochłonny, ale można to przeskoczyć i cieszyć się czymś swoim, gdzie jest się szefem. Ja kupiłam już gotową spółkę w Optioffice SPRZEDAŻ SPÓŁEK https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek Mają spółki czyste, bez zobowiązań, zarejestrowane już w KRS i wyposażone w numery NIP, REGON, VAT, kapitał zakładowy oraz z siedzibą w Warszawie pod adresem wirtualnego biura. Do wyboru mają wszystkie kody PKD. Polecam ich.
ODPOWIEDZ