Prezent dla księdza od Młodych

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Marteczka
Posty: 12
Rejestracja: 09 kwie 2019, 9:29

Prezent dla księdza od Młodych

Post autor: Marteczka »

Cześć Wam! W tym roku biorę ślub :D :D No ale nie o tym chciałam pisać, tylko o tym, że z moim ukochanym chcielibyśmy podarować coś księdzu, który udzieli nam ślubu. To wspaniały człowiek, którego znamy od dziecka i wkrótce po naszym ślubie przechodzi na emeryturę. Pomyśleliśmy o ładnie wydanej biblii, może być nawet coś droższego, bo rodzice i powiedzieli, ze się dorzucą. Macie może jakieś propozycje?
Awatar użytkownika
Jagoda
Posty: 23
Rejestracja: 18 sty 2019, 15:26

Re: Prezent dla księdza od Młodych

Post autor: Jagoda »

Hej,
Oryginalny pomysł. Ale to jakaś bliska Wam osoba? Jeśli tak, to popatrzcie sobie co mają na https://manuscriptum.pl/pl/ - na pewno coś pięknego i wyjątkowego znajdziecie :)
Baćkiewicz

Sprzedaż spółek

Post autor: Baćkiewicz »

Wirtualne biura to idealne rozwiązanie dla tych, którzy jak ja
świadczą usługi mobilnie i nie potrzebują stacjonarnego miejsca do pracy. Zacząłem korzystać z usług Optioffice.pl Udostępniają wirtualne biura Warszawa https://optioffice.pl/biuro-wirtualne w korzystnej cenie, a do tego świadczą pomoc przy zarządzaniu pocztą. Odbierają przesyłki, maile, jak chcę to mi skanują lub odsyłają list z urzędu pod wskazany przeze mnie adres. Do tego mogą mnie umawiać na spotkania z klientami. Otrzymuję u nich dedykowany numer stacjonarny, numer faksu i jeśli jest konieczność to mogę skorzystać z sali konferencyjnej z klimatyzacją , ergonomicznymi meblami i Internetem. Do tego otrzymuję prestiżowy adres, pod którym mogę zarejestrować spółkę i pomagają mi w wypełnianiu dokumentacji i wprowadzaniu zmian do KRS, US i ZUS. Polecam ich, bo ceny mają niskie. W Optioffice organizują też wsparcie prawne i księgowe. Łatwiej jest skupić się na pracy, kiedy profesjonalny zespół dba o resztę zadań w firmie. Ze swej strony polecam
ODPOWIEDZ