Sala na wesele w Sosnowcu

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Goku223
Posty: 60
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Sala na wesele w Sosnowcu

Post autor: Goku223 »

Cześc, jesteście może z Sosnowca lub okolic? Szukam jakiejś fajnej sali, lecz nie wiem gdzie się skierowac bo się kompletnie w tym nie orientuje. Co możecie mi polecic?
Awatar użytkownika
izzygnr
Posty: 17
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:46

Re: Sala na wesele w Sosnowcu

Post autor: izzygnr »

Jak coś to świetnie według mnie się prezentuje Leśna Kraina z Sosnowca. Bardzo ładny wystrój i super jedzonko. Według mnie to dobry wybór.
Awatar użytkownika
Goku223
Posty: 60
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Re: Sala na wesele w Sosnowcu

Post autor: Goku223 »

Dziękuje, salka zrobiła na mnie bardzo dobre wrażenie. Spodobał mi się jej design, bardzo ciepły i przytulny. Jest według mnie bardzo elegancka. Ciepłe kolory nadają klimatu.
Awatar użytkownika
kasiakowa06
Posty: 302
Rejestracja: 15 lip 2019, 9:13

Re: Sala na wesele w Sosnowcu

Post autor: kasiakowa06 »

A musi być koniecznie w Sosnowcu? Jeśli macie dużo gości przyjezdnych to tak naprawdę nie ma znaczenia gdzie wyprawicie uroczystość. Polecam serdecznie hotel Daglezja http://hoteldaglezja.pl/wynajem-sali-wesele-wielkopolskie/. Bardzo fajny klimat i smaczne jedzenie. No i są miejsca noclegowe.
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

Re: Sala na wesele w Sosnowcu

Post autor: ola159 »

My robiliśmy tutaj http://lesnakraina.com.pl/. Miejsce na pewno znasz. Zaraz obok plac zabaw i zwierzątka wiec dodatkowe atrakcje dla dzieci. Sama sala spoko, jedzenie dobre obsługa tez dała rade.

jak naprawić klamkę w drzwiach
Awatar użytkownika
meksi23
Posty: 25
Rejestracja: 02 lip 2019, 18:36

Re: Sala na wesele w Sosnowcu

Post autor: meksi23 »

Dokładnie, salka Leśna Kraina prezentuje się super. Moją uwagę zyskało szczególnie menu. Brzmi bardzo smacznie i jest tam dużo potraw. Według mnie wesele tam to bardzo fajna opcja.
Awatar użytkownika
mała mi
Posty: 127
Rejestracja: 10 wrz 2019, 21:58

Re: Sala na wesele w Sosnowcu

Post autor: mała mi »

Witaj :) Od dzieciństwa mieszkam w Sosnowcu. Jednak nie znalazłam u nas żadnej sali weselnej spełniającej moje oczekiwania. Dlatego powiększyliśmy obszar poszukiwań. Przy porównywaniu kilku ofert, najlepiej wypadł hotel Skalite https://hotelskalite.pl/organizacja-imp ... h-szczyrk/ w Szczyrku. Od nas to tylko godzinka drogi, więc zdecydowaliśmy się, że tam wyprawimy wesele z poprawinami. Było cudownie! Piękna sala, przepyszne jedzenie i oprawa. Goście zadowoleni. Szczególnie z męża strony, bo wszyscy pochodzą z okolic Gdańska. Także górskie wesele to dla nich coś nowego ;)
Awatar użytkownika
kormoran
Posty: 55
Rejestracja: 15 sty 2020, 20:50

Re: Sala na wesele w Sosnowcu

Post autor: kormoran »

sluchajcie, a jakie planujecie atrakcje dla gosci?macie juz cos na oku? jakies pomysly? ja sie zastanawiam nad pokazem barmasnkim a slyszlaam ze ekipa speedbar robi swietne show :) zreszta, Krzysztofa Drabika widzialam w mam talent i faktycznie, mocne wrazenia
ODPOWIEDZ