Szpilki na ślub - co wybrać?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Andrea1998
Posty: 4
Rejestracja: 03 mar 2020, 4:14

Szpilki na ślub - co wybrać?

Post autor: Andrea1998 »

Poszukiwany, poszukiwana! Szukam butów na obcasie na mój ślub - przede wszystkim pięknych, białych, ale i wygodnych. To musi być coś wyjątkowego.Chcę kupić coś naprawdę sprawdzonego i dobrej jakości, żeby nie musieć wychodzić z własnego wesela po dwóch godzinach ;)
Awatar użytkownika
Amanda88
Posty: 4
Rejestracja: 24 gru 2019, 8:09

Re: Szpilki na ślub - co wybrać?

Post autor: Amanda88 »

Wszystkim polecam firmę gamabut.pl, przetańczyłam w szpilkach od nich już niejedną imprezę, w tym własne wesele. Nie miałam wcześniej ani jednej pary tak wygodnych obcasów! Sprawdź sobie.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 310
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Szpilki na ślub - co wybrać?

Post autor: lady30 »

Ja tam w szpilkach nie mogę długo chodzić. Zakładam na ślub i potem na dwie trzy godziny i zmieniam na wygodne balerinki albo klapki. Na https://butymodne.pl/damskie-klapki-c19915.html zobaczcie jakie mają w ofercie. Wybrałabym parę modeli które można zabrać ze sobą na wesele i założyć by było wygodnie. A i szpilki tam znajdziecie, tylko zamawiać.
Bulemka

Re: Szpilki na ślub - co wybrać?

Post autor: Bulemka »

Oj kochana! to jest wybór bardzo ważny, bo będziesz w tych butach naście godzin :) na pewno polecam szpilki valentino bo sama takie miałam i przetańczyłam w nich całą noc :)
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Szpilki na ślub - co wybrać?

Post autor: Kasia »

A co sądzicie o szpilkach Ted Baker, dokładnie takich, jak na stronie internetowej https://pepegi.eu/product-pol-21256-Szp ... ualas.html? Czy Waszym zdaniem będą one odpowiednie? Jak Wam się podobają?
ODPOWIEDZ