Wesele w... stodole?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Alberta-87
Posty: 1
Rejestracja: 01 wrz 2020, 23:25

Wesele w... stodole?

Post autor: Alberta-87 »

Kobietki, czy słyszałyście o Folwarku Ruchenka? Jak wam się podoba pomysł zorganizowania wesela w stodole? Mnie to przekonuje, bo sama nie bardzo lubię wesela na wielkich salach ze stołami pełnymi jedzenia itp. Podzielcie się swoimi przemyśleniami :)
Awatar użytkownika
Radmiła1976
Posty: 1
Rejestracja: 20 lip 2020, 17:23

Re: Wesele w... stodole?

Post autor: Radmiła1976 »

Pomysł rewelacyjny, bardzo mi się podoba, aż sama chętnie zorganizowałabym takie przyjęcie. Wcześniej już słyszałam o Ruchence, wiele osób ją poleca. Myślę, że to idealne rozwiązanie dla młodych, kiedy mogą sami zaplanować wszystko od początku do końca :)
Inciał

Sprzedaż spółek

Post autor: Inciał »

Skorzystałam z gotowej spółki z Optioffice. Kupiłam spółkę już zarejestrowaną, z numerami NIP, REGON, VAT i KRS, z kapitałem początkowym i z kodem PKD, który można było wybrać dowolnie w branży mnie interesującej. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek uważam za świetny start w biznes. Oszczędzamy czas nie chodząc po urzędach bo wszystko mamy już załatwione i od razu po zakupie takiej spółki można śmiało działać. Ze swej strony polecam takie rozwiązanie.
ODPOWIEDZ