Wózek, który wybrać?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
klaśka

Wózek, który wybrać?

Post autor: klaśka »

Chcę kupić dobry i niezawodny ale też ladny wózek, stawiam na anexa albo x-landera ale inne też mi się podobają, który polecacie? Zależy mi żeby łatwo się składał i ważył niedużo, ale też żeby miał dużo koła i był stabilny. :D :D :D :D Jakieś propozycje? które kupiłyście?
myśliwa

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: myśliwa »

Zajrzyj sobie do tego https://x-lander.com/ producenta, tu masz sporo różnych modeli wózków i możesz je nie tylko obejrzeć, porównać i wypytać o wszystko na livechacie ale też zamówić do domu na próbę. Moim zdaniem taka opcja jest najlepsza i jak najbardziej warto z tego korzystać skoro jest za darmo
Aśka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Aśka »

Ja śmiało mogę polecić m/type z anexa. Wózek jest mega wygodny i solidny. Ma duże koła i dobrą amortyzację dzięki czemu świetnie sobie radzi na każdym terenie. Prowadzi się lekko i zwinnie a przy tym prezentuje się nowocześnie i stylowo. Duży plus również za to, że po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Wójciś

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Wójciś »

Każdy, kto chce zainwestować w swój rozwój i w swoją przyszłośc powinien pomyśleć o założeniu włąsnej działalności. Obecnie można szybko wejść na rynek i nie tracić czasu na chodzenie po urzędach z dokumentami. Ja kupiłem gotową spółkę w Optioffice. Sprzedaż spółek to był strzał w dziesiątkę. W dobrej cenie nabyłem spółkę, która już posiadałą numery NIP, REGON, VAT i KRS. Wybrać mogłem kod PKD, jaki mnie interesował. Sprzedaż spółek https://optioffice.pl/sprzedaz-spolek proponują spółki czyste, bez zadłużeń , z pełną dokumentacją, zarejestrowane już w KRS , z szerokim wyborem kodów PKD i na życzenie otwartym rachunkiem bankowym. Zaraz po nabyciu można zacząć działać i spełniać swoje ambicje. Polecam ich.
Marcyśka

Re: Wózek, który wybrać?

Post autor: Marcyśka »

Aśka pisze: ↑05 kwie 2021, 13:31 Ja śmiało mogę polecić m/type z anexa. Wózek jest mega wygodny i solidny. Ma duże koła i dobrą amortyzację dzięki czemu świetnie sobie radzi na każdym terenie. Prowadzi się lekko i zwinnie a przy tym prezentuje się nowocześnie i stylowo. Duży plus również za to, że po złożeniu nie zajmuje wiele miejsca.
Też mam ten model i jest super:) Wygodnie i lekko się prowadzi i jest solidny- nie zamieniłabym go na nic innego;) Fajnie, ma w zestawie ma tez pakowną torbę:)
ODPOWIEDZ