Zabiegi upiększające

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Awatar użytkownika
Gabi
Posty: 14
Rejestracja: 18 maja 2020, 22:16

Zabiegi upiększające

Post autor: Gabi »

Przyszłe Panny Młode, czy przed weselem zdecydowałyście się na jakieś zabiegi upiększające? Ja planuję, na pewno pójdę do zaufanej i świetnej kliniki https://www.elite.waw.pl/medycyna-estetyczna/ ale zastanawiam się, na jak długo przed samym wielkim dniem warto się wybrać na taki zabieg?
Awatar użytkownika
filista
Posty: 188
Rejestracja: 15 lip 2019, 16:41

Re: Zabiegi upiększające

Post autor: filista »

Przed ślubem na pewno warto iść się wybrać na zabieg upiększający :) Ale wcale nie musi być okazja na to by o siebie zadbać, może przejść się w każdej wolnej chwili. I polecam peelingi w https://qcl.pl/zabiegi/peeling - dają świetne efekty. Nic tak dobrze nie oczyszcza skóry jak peeling kawitacyjny. W domu nie osiągniecie takich efektów. Choć to wcale nie znaczy, że w domu nie trzeba regularnie oczyszczać cery - owszem trzeba, ale w salonie medycyny estetycznej otrzymamy dużo lepszy efekt
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Re: Zabiegi upiększające

Post autor: Celina »

A może peeling kawitacyjny albo mikrodermabrazja diamentowa? Myślę, że to się sprawdzi :) jeśli jesteście z Warszawy, polecam Wam J'adore Instytut https://jadoreinstytut.com/warszawa/ znają się na swojej pracy, uwielbiam tam chodzić, bo nie tylko wychodzę stamtąd piękniejsza, ale też jest tam genialna atmosfera.
Lułkat

Re: Zabiegi upiększające

Post autor: Lułkat »

Biuro wirtualne to fenomenalne rozwiązanie dla pracujących mobilnie i tych, którzy potrzebują jedynie adresu do zarejestrowania firmy, a nie miejsca do pracy. Ja korzystam z Optioffice https://optioffice.pl/biuro-wirtualne Profesjonalne wsparcie na każdym etapie. Polecam.
ODPOWIEDZ