Zespół czy dj na wesele?

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Nalaś

Zespół czy dj na wesele?

Post autor: Nalaś »

Z to co kojarzę ostatnio raczej większość osób stawa na dj i nie ukrywam, że my też skłaniamy się właśnie za tym. Zastanawiam się, czy my możemy przygotować dla niego listę z muzyką? Wiadomo, że kilka największych przebojów Disco Polo obowiązkowo musi się na niej znaleźć.
ŁecińskaMagda

Re: Zespół czy dj na wesele?

Post autor: ŁecińskaMagda »

Tez sie przymierzamy do organizacji naszego wesela. Szczerze powiedziawszy to bardziej stawiamy na jakis zespol z okolic Wrocławia . Macie moze sprawdzonych wykonawcow?
JolantaKłódka

Re: Zespół czy dj na wesele?

Post autor: JolantaKłódka »

To pytanie rzeczywiście zadaje sobie wiele par. Przyszło nam żyć w dość ciekawych czasach bo nie możemy narzekać na brak wyboru w kontekście usług weselnych. Z drugiej strony dla niezdecydowanych jest to problematyczne. Moim zdaniem trzeba sobie zadać w pierwszej kolejności pytanie o to jak duża będzie różnica w wieku gości. Na typowym weselu z pewnością robieżność będzie spora dlatego lepszym wyborem będzie zespół. Dlaczego? Otóż będzie w stanie zagrać większy repertuar, trafiający do każdej grupy wiekowej. Poza tym odbiór muzyki na żywo to coś zupełnie innego niż puszczanie przez DJa gotowych nagrać. Tworzy ona w ludziach pozytywne emocje oraz sama w sobie jest katalizatorem dobrej zabawy. Jeśli chodzi o takie usługi jak zespoły weselne Wrocław to znajdziesz je przykładowo w tym katalogu - https://www.weselezklasa.pl/oprawa-muzy ... 2/wroclaw/ To bardzo wygodne gdyż w jednym miejscu masz praktycznie wszystkie oferty ze swojej okolicy :)
małwa

Re: Zespół czy dj na wesele?

Post autor: małwa »

Dla nas DJ, a do dlatego, że te zespoły muzyczne nie zawsze dobrze działają a taki DJ to w razie co, może zostać przez kogoś zastąpiony. Mi się to wydaje dobrym posunięciem, ale nie wiem, co wy mówicie. Ja to się w sumie na nic nie upieram, ale musi być godnie. Dlatego też Fotografia Ślubna Gliwice potrzebna mi naprawdę dobra. Jakieś namiary?
Ołeł

Wirtualne biura Warszawa

Post autor: Ołeł »

Wirtualne biura Warszawa https://optioffice.pl/biuro-wirtualne oprócz prestiżowego adresu do rejestracji firmy udostępniają także sale konferencyjne z możliwością wynajęcia na godziny i wyposażone w ergonomiczne meble, szybki Internet i klimatyzację. Wirtualne biura Warszawa https://optioffice.pl/biuro-wirtualne oferuje pomoc sekretarską, administracyjną i prawną. Pomaga rónież przy rejestracji firmy w KRS, ZUS i US. Wykonujemy również zmiany do KRS, odbieramy pocztę, maile i odsyłamy pod wskazany adres. Dbamy o wszystkie sprawy naszych klientó. Mogą Państwo
ODPOWIEDZ