Slub

Wątek dla przyszłych małżonków, rodziców weselnych, jak i profesjonalistów branży - zbieramy opinie i informacje o branży ślubnej, dzielimy się doświadczeniami, przesądami, zbieramy informacje o ciekawych grach i zabawach ślubnych.
Malezja03

Slub

Post autor: Malezja03 »

Witam, dzien dobry
Na dniach w moim życiu spotkam najważniejszy dzień w moim życiu - własny ślub
Jednakże nie czuję się za grosz odpowiedzialny, osoba z którą się żenię, jest ze mną już 9 lat.
Ale 9 lat jest zazdrosna o wszystko i trochę jest toksyczna..
Tydzień przed ślubem się więc waham.
https://zrozumiecstarosc.pl/
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: Slub

Post autor: nerwa »

Decyzja należy do Ciebie, pewnie wszystko do ślubu już przygotowane ale gdybyś musiał jeszcze ogarnąć samochód to podpowiem że wynajem samochodu na wyjątkową okazję bardzo się opłaca. A kto by nie chciał pojechać porsche do ślubu? :D
Izabela Łęcka

Re: Slub

Post autor: Izabela Łęcka »

Idealnym obuwiem dla panny młodej na ślub będą tak jak to było w moim przypadku botki damskie na słupku marki Carinii, dzięki którym mogłam spędzić ten dzień komfortowo i wygodnie!
olkaa

Re: Slub

Post autor: olkaa »

Rozważ również skorzystanie z usług Wedding planner dostępnego na stronie https://bognabojanowska.pl/ . Osobiście zastanawiam się nad podjęciem współpracy z tą firmą, ze względu na jej szeroką gamę usług, które mogą przyczynić się do udanej organizacji tego wyjątkowego wydarzenia.
julkaa

Re: Slub

Post autor: julkaa »

Zaproszenia to nie tylko informacja o daty i miejscu ślubu, ale także element dekoracyjny. Warto zwrócić uwagę na zaproszenia ślubne o oryginalnych wzorach, które dodadzą ceremonii jeszcze więcej uroku i elegancji.
Mirabelkka

Re: Slub

Post autor: Mirabelkka »

Zgadzam się! U mnie pierwszym problemem po ślubie było zdecydowanie się jaką kuchnię chcemy :lol: padło na zieloną kuchnię z drewnem A swoją drogą, jakie Wy macie problemy w związkach i potem po ślubie?
Iza20

Re: Slub

Post autor: Iza20 »

To zrozumiałe, że przed tak ważnym dniem pojawiają się wahania. Warto otwarcie porozmawiać z partnerką na ten temat i wyrazić swoje uczucia. Może to przynieść zrozumienie i ulgę w obliczu zbliżającego się ślubu.
sabinka55472

Re: Slub

Post autor: sabinka55472 »

Planując mój ślub, natrafiłam na niesamowitą inspirację, którą chciałabym się z Wami podzielić! Zastanawiam się nad kreatywnymi sposobami, aby uczynić ten wyjątkowy dzień jeszcze bardziej magicznym. Ostatnio odkryłam, że lakiery hybrydowe mogą stanowić niesamowity dodatek do przygotowań ślubnych. Wyobrażacie sobie piękne, trwałe paznokcie, które będą zachwycać przez cały dzień i noc? Lakiery hybrydowe są znane ze swojej wyjątkowej trwałości i pięknego wykończenia. Mogą być idealnym uzupełnieniem zarówno dla panny młodej, jak i dla jej druhenek.
Kadryk

Re: Slub

Post autor: Kadryk »

Cześć. Niedawno odkryłem stronę sale.net.pl na której można znaleźć między innymi poradniki odnośnie organizacji ślubu i wesela, jak i również pełny wykaz sal weselnych z różnorodnych regionów naszego kraju, razem ze zupełnym opisem oraz licznymi zdjęciami prezentującymi ich wygląd i przykładowe dekoracje. Zatem jeżeli ktoś z Was ma w planach tego typu event, to rekomenduję zapoznanie się z treścią tej strony internetowej.
Marka

Re: Slub

Post autor: Marka »

Ponownie natknęłam się na artykuł o zaproszeniach glamour i zastanawiam się, czy ktoś ma praktyczne doświadczenia z tym stylem: https://www.24gliwice.pl/wiadomosci/zap ... u-glamour/ Czy rzeczywiście robią wrażenie na gościach?
ODPOWIEDZ