Odchudzanie na zupach?

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Awatar użytkownika
maksik
Posty: 187
Rejestracja: 03 sty 2020, 14:22

Odchudzanie na zupach?

Post autor: maksik »

Ktoś może jest w trakcie diety zupnej i może podzielić się opinią jakie efekty? Co jecie i na czym gotujecie te zupy? I czy taka dieta jest zdrowa?
Awatar użytkownika
paticzak
Posty: 224
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:10

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: paticzak »

Ja jestem sceptycznie nastawiona do takich diet. Zwykle są one mocno niedoborowe.
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: mikimaki »

A to chyba srednio dostarcza wszystkich wartosci odzywczych.. ja wolalam jednak zeby moja dieta miala odpowiednia ilosc skladnikow makro i mikro dlatego zdecydowalam sie na wsparcie dietetyka z https://medicoverdieta.pl/ - swietna opcja, plan zywieniowy dopasowany pod organizm i jego potrzeby, widac to w efektach na wadze a jeszcze dodatkowo duzo lepiej sie czuje bo rozpiera mnie energia

z toolbar
Awatar użytkownika
rozowapantera
Posty: 16
Rejestracja: 26 mar 2020, 17:21

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: rozowapantera »

a dlaczego akurat na zupach? ze co ze niby to plyn i jakos szybciej organizm go przetrawi czy jak bo nie wiem ? ta dieta może i jest zdrowa nie wiem bo nigdy o takiej chyba nie slyszalam i na niej nie bylam. jestem na pudełkach od Wygodnadieta i mogę Ci polecić ich diety, sa zdrowe i działają, schudłam już 5 kg!
Awatar użytkownika
polaaaa88
Posty: 14
Rejestracja: 11 lut 2020, 19:24

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: polaaaa88 »

Ja odchudzam się zdrowo z wygodnaDieta . Już mam pare kg mniej a teraz w tej sytuacji to spoko opcja . Nie wychodze z domu i jedzonko mam pod drzwi .
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: Mikaela »

z tego tez względu zamówiłam wygodną dietę, żeby nie musieć z domu wychodzić po zakupy żywieniowe
Awatar użytkownika
paticzak
Posty: 224
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:10

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: paticzak »

Tylko generujesz w ten sposób mnóstwo plastiku. To moim zdaniem nie jest tego warte.
Awatar użytkownika
foczka
Posty: 30
Rejestracja: 20 mar 2020, 13:58

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: foczka »

ja srednio lubie zupy, dlatego zamowilam pudelka od wygodnadieta, zbilansowana dieta, smaczna.

montaż wanny akrylowej
Awatar użytkownika
tamcia
Posty: 25
Rejestracja: 15 sie 2019, 14:12

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: tamcia »

nie wyobrażam sobie, dla mnie to mało treści w tych zupach... owszem jako urozmaicenie, ale nie całe menu...
na szczęście o moje menu dbają dietetycy z WygodnaDieta.pl :) problem z wymyślaniem posiłków mam z głowy ;)
Awatar użytkownika
paticzak
Posty: 224
Rejestracja: 30 paź 2019, 14:10

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: paticzak »

Dokładnie! Same zupy to zdecydowanie za mało.
Awatar użytkownika
Witka
Posty: 24
Rejestracja: 09 mar 2020, 3:16

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: Witka »

Jeżeli zupy są z np. makaronem albo ziemniakami to jescze ok, ale same zupy to za malo na dzienne zapotrzebowanie.
Awatar użytkownika
Mikaela
Posty: 48
Rejestracja: 25 lut 2020, 12:01

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: Mikaela »

ja bardzo lubię zupy, ale raz dziennie starczy, tak cały dzien bym nie wytrzymała, jestem teraz na wygodnej diecie i od czasu do czasu zupy rowniez występuja, bardzo dobre swoją drogą, ogólnie takie monotematyczne diety sa bardzo nudne i szybko je ludzie porzucaja
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: anuta439 »

Kiedyś przechodziłam dietę na zupie - przewaga kapusty, seler naciowy etc, ale nie polecam. Jednak jestem zwolennikiem zbilansowanych diet i ćwiczeń.
kaśka

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: kaśka »

lubie zupy ale chyba bym nie wytrzymała na samych zupach dlugo, dlatego tez wole tradycyjne menu i zamawiam pudelka od wygodnadieta, sa tam tez zupy no ale nie 5x dziennie. gotuja bardzo smacznie, posilki sa pozywne i syte.
Frydfił64

Re: Odchudzanie na zupach?

Post autor: Frydfił64 »

U nas domowo i często gotowane są zupy, stąd padł pomysł na zakup wygodnego urządzenia jakim jest kociołek do zup. Znalazłem z żoną taki w tym sklepie https://gastromarket.pl/kociolki-do-zup/. Mają przeróżne kociołki, blendery, gofrownice i takie tam. Dostawy zamówień realizują bez opóźnień, co jest bardzo na plus w ostatnim czasie.
ODPOWIEDZ