Patent na dodatek do sałatki?

Wszystko o dobrym jedzeniu i przyrządzaniu potraw. Oprócz przepisów i rekomendacji miejsc, w których warto kupować żywność, dzielimy się pomysłami na organizację przestrzeni kuchennej. Zapraszamy wszystkich smakoszy!
Mańka

Patent na dodatek do sałatki?

Post autor: Mańka »

Nie jestem kulinarnym mistrzem i nawet jak trzymam się dokładnie przepisu to moje potrawy smakują słabo. Może doradzicie mi co można jeszcze dodać np. do sałatki jarzynowej lub sosu żeby podkręcić trochę smak?
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Re: Patent na dodatek do sałatki?

Post autor: Tarlik »

Ja przykładowo zamiast majonezu daję oliwę z oliwek, a w miejsce jajek dodaję avocado - oba składniki są bardzo pożywne i zdrowe, oprócz tego parę orzechów, pestki słonecznika i już :)
Jak chcesz bardziej tradycyjnie z majonezem to pamiętaj, by dodać chrzan tarty - najlepiej ten https://vitapol.net/pl/katalog/specjaly ... tarty.html i niedużo drobno pokrojonych grzybków w occie.
bławatka

Re: Patent na dodatek do sałatki?

Post autor: bławatka »

Mańka, przede wszystkim nie bój się eksperymentować w kuchni, nie bój się zaszaleć z przyprawami czy nowymi dodatkami do klasycznych potraw. Ja ostatnio sałatkę jarzynową zmodyfikowałam w ten sposób, że do sosu majonezowo-jogurtowego dodałam pęczek posiekanego koperku, oprócz gotowanych warzyw dorzuciłam drobno pokrojoną czerwoną paprykę, a ziemniaki zastąpiłam gotowanym ziarnem amarantusa . Wcześniej czytałam o prozdrowotnych właściwościach tej rośliny na blogu https://onedaymore.pl/blog/amarantus/ i w zasadzie stąd pojawił się pomysł aby kupić i wykorzystać :) Tak powstała moja nowa super-jarzynowa
Ośka

Re: Patent na dodatek do sałatki?

Post autor: Ośka »

Założenie spółki jest dosyć skomplikowane, ale utrzymanie jej wysokiego stopnia rentowności, w obecnych czasach, to heroizm i niemal cud. Nie dziwi więc, że wielu przedsiębiorców jest zmuszona zamykać swoje firmy, bo nie przynoszą dochodów, tracą płynność finansową i popadają w spore zadłużenia, które trudno im spłacić. Rynek jest niestabilny, a coraz to nowe obostrzenia rządowe nie służą gospodarce. W LTDBroker doskonale rozumiemy trudne położenie przedsiębiorców dycydujących zamykać swoje biznesy. Mamy wieloletnią praktykę w obsłudze spółek wymagających sprzedaży, przechodzących przez kontrole z urzędów państwowych i bardzo zadłużonych. LTDBroker zajmuje się skupem zadłużonych spółek. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Nasz zespół składaja się z doświadczonych specjalistów od prawa handlowego, procesów upadłościowych i restrukturyzacji firmy, biegłych sądowych i logistyków. LTDBroker skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl Poradzimy sobie z niepełną dokumentacją, zadłużeniami w ZUS, US i u kontrahentów, z przeróżnymi kontrolami i bankructwem spółki. LTDBroker skutecznie chroni majątek osobisty członków zarządu przed wierzycielami. Jeśli potrzebują Państwo pomocy, prosimy o kontakt. Gwarantujemy rozwiązanie spełniające Wasze oczekiwania i potrzeby. Skup zadłużonych spółek www.ltdbroker.pl
ODPOWIEDZ