Apteka online

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Klotylda82
Posty: 1
Rejestracja: 25 wrz 2021, 19:12

Apteka online

Post autor: Klotylda82 »

Dzień dobry wszystkim. Od jakiegoś czasu opiekuję się swoją mamą, która jest już starszą, schorowaną osobą. W związku z czym potrzebuje wielu produktów związanych z jej codzienną pielęgnacją i nie ukrywam, że sporo pieniędzy zostawiamy w aptece. Czy możecie mi powiedzieć, która apteka online ma najlepsze ceny? Zamawiałabym wszystko co potrzebne zawsze na początku miesiąca,
Lidea

Re: Apteka online

Post autor: Lidea »

"Czy możecie mi powiedzieć, która apteka online ma najlepsze ceny? Zamawiałabym wszystko co potrzebne zawsze na początku miesiąca,"

Ze swojej strony mogę zaproponować aptekę DOZ, ale stacjonarnie. Mają od dłuższego już czasu zniżkę dla seniorów, w godzinach od 8 do 12 każdego dnia osoby powyżej sześćdziesiątki w tych aptekach mogą kupic swoje leki ze zniżką, aż dwadzieścia procent, co moim zdaniem jest naprawdę dużą obniżką, polecam sprawdzić, bo doz jest w każdym większym mieście :)
ODPOWIEDZ