Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
Zofia1990
Posty: 4
Rejestracja: 13 kwie 2020, 2:17

Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: Zofia1990 »

Jakie są wasze doświadczenia w tym temacie? Czy są tutaj panie, które robią od lat hybrydy i nie narzekają na słabe paznokcie?
Awatar użytkownika
paula1982
Posty: 2
Rejestracja: 23 gru 2019, 16:33

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: paula1982 »

Ja! Najpierw chodziłam do kosmetyczki, a później kupiłam sprzęt i lakiery hybrydowe Victoria Vynn i robię sama i mam bardzo twarde i ładne paznokcie!
Awatar użytkownika
Celina
Posty: 103
Rejestracja: 19 paź 2019, 21:56

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: Celina »

Absolutnie nie niszczą, pod warunkiem, że są zrobione przez przeszkoloną osobą, w sprawdzonym, dobrym salonie kosmetycznym. Jeśli ktoś z Was jest z Warszawy, to najlepsze paznokcie będziecie miały po wizycie w J'ADORE INSTYTUT https://jadoreinstytut.com/warszawa/ na ul. Żelaznej. Wszystko jest na najwyższym poziomie, czysto, sterylnie i po prostu paznokcie są piękne! :)
Awatar użytkownika
rozyczka
Posty: 7
Rejestracja: 11 sie 2020, 12:26

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: rozyczka »

niestety tak. ja nosilam hybryde przez 2 lata i wszystko bylo super do momentu gdy nie postanowilam ze juz wiecej jej nie zrobie, paznokcie byly jak papier, miekkie, rozdwajajace sie, okropne! kolezanka polecila mi eliksir z orientany! nie rozstaje sie z nim jest super, mam teraz mocne i twarde paznokcie no i skorki nie sa takie suche!
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: pauula »

no niestety prawda jest tsaka, ze hybyrydy ( zwłaszcza te nieodpowiednio założone luyb zdjęte) potrafią mocno zniszczyć czy osłabic płytkę, ale spokojnie da się tą sytuację uratować :) ja w takich wypadach robie sobie kurację odżywką 8w1 total action z Eveline. zawsze działa :)
Awatar użytkownika
przyszła_mama
Posty: 22
Rejestracja: 19 sty 2020, 15:15

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: przyszła_mama »

Hybrydy nie niszczą paznokci. Ale już źle zdjęte mogą zostawić paznokcie w opłakanym stanie. Widziałam jak strasznie to może wyglądać. Potem zostaje ratowanie się odżywkami. Mi pomaga Diament z firmy Eveline ale mają też odżywkę do stosowania po hybrydzie.

Obrazek
Awatar użytkownika
igus2255
Posty: 1
Rejestracja: 13 sie 2020, 9:20
Kontakt:

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: igus2255 »

Myślę, że jeśli są nieumiejętnie zdejmowane, to paznokcie mogą być zniszczone. Wydaje mi się, że sam lakiery hybrydowy nie niszczy paznokci.
Awatar użytkownika
kolaczka
Posty: 150
Rejestracja: 28 cze 2019, 22:42

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: kolaczka »

Tak - ja po ściągnięciu miałam masakrę, a teraz stosuje odżywkę bio vegan nail care od Bielendy i stan paznokci bardzo się poprawił
Awatar użytkownika
polizka
Posty: 20
Rejestracja: 01 sie 2020, 12:23

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: polizka »

Nawet bardzo, jak się robi dłuższy czas płytka staje się nierównomierna, łamliwa. Ale mam na to sposób, spoko sa odżywki w Bielenda, ja sobie nimi pazurki podleczyłam. z serii Bio Vegan Nail Care
Awatar użytkownika
filoloszka
Posty: 28
Rejestracja: 16 sie 2019, 23:34

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: filoloszka »

Na pewno niosą ze sobą jakies konsekwencje dla płytki. Ale wiele zalezy tez od tego kto je zakłada i jakimi jakościowo kosmetykami się posługuje. Najlepiej z tego typu trudnymi zabiegami iśc do sprawdzonej kosmetyczki. Tutaj w natura med https://www.naturamed.pl/stylizacja-paznokci/ mają wiedze zarówno w zakresie stylizacji, jak i pielegnacji paznokci
Awatar użytkownika
Adriana
Posty: 83
Rejestracja: 22 lip 2019, 15:39

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: Adriana »

Niszczą, bo sama się o tym przekonałam. Niestety po zdjęciu hybryd miałam bardzo osłabioną płytkę, poza tym zaczeły mi sięmocno rozdwajać. Zadne odżywki nie pomagały więc zaczęłam stosowac olej z wiesiołka. Oeparol biorę już drugio miesiąc i widze znaczną poprawe. Pzaurki są mocniejsze, nie małmią się i przestały się rozdwajać.
mośka

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: mośka »

Ponoć hybrydy same w sobie nie niszczą paznokci, ale ich nieumiejętne zdjemowanie już tak. Ja mam do tego mieszane uczucia. Niemninej jednak jakby ktoś szukał dobrej odżywki na zaniszczone paznokcie to polecam Eveline SOS z wapniem i kolagenem. Super jest! :) :) :)
Łucjaa33

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: Łucjaa33 »

Jeżeli korzystasz z hybryd to warto wiedzieć, że można je na spokojnie ściągnąć w domu. Ja ostatnio nie miałam czasu na to i szybko poszukałam Jak usunąć lakier hybrydowy w domu i powiem Ci, że efekt jest super. Dodatkowo na końcu użyłam oliwki i paznokcie są w bardzo dobrej kondycji.

mieszance yorka
óla2

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: óla2 »

Ciężko jednoznacznie stwierdzić, czy niszczą, czy nie niszą. Dużo będzie zależało od składu tych lakierów, dlatego bardziej opłaca się dla naszego bezpieczeństwa renomowanych na rynku producentów, którzy od wielu lat cieszą się dobrą opinią.
-
https://www.namaksie.pl/
Ullka

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: Ullka »

Używam lakierów hybrydowych od dość dawana i nie zauważyłam by paznokcie były zniszczone. Może to zależy w dużej mierze od danej osoby, a moze od tego jakich lakierów się używa. Ja lakiery hybrydowe kupuje firmy X fem, w ich sklepie online https://xfem.pl/. Bardzo dobre jakościowo lakiery, w dobrej cenie. Bardzo dobrze kryją, są trwałe, świetnie się prezentują. W sklepie jest super duży wybór jeśli chodzi o kolor lakierów. Są tam też dostępne akcesoria do pielęgnacji paznokci oraz różnego typu urządzenia i zestawy do manicure i pedicure.
Aguna51

Re: Czy hybrydy niszczą paznokcie?

Post autor: Aguna51 »

autor: Celina » 27 lip 2020, 23:35
Absolutnie nie niszczą, pod warunkiem, że są zrobione przez przeszkoloną osobą, w sprawdzonym, dobrym salonie kosmetycznym. Jeśli ktoś z Was jest z Warszawy, to najlepsze paznokcie będziecie miały po wizycie w J'ADORE INSTYTUT https://jadoreinstytut.com/warszawa/ na ul. Żelaznej. Wszystko jest na najwyższym poziomie, czysto, sterylnie i po prostu paznokcie są piękne! :)


Według mnie niszczą - nawet po prawidłowo wykonanej i zdjętej stylizacji paznokcie są dużo słabsze. Całe szczęście po hybrydzie udało mi sie je wzmocnić wcierką eveline med+. Jest świetna nawet w bardzo trudnych przypadkach.
ODPOWIEDZ