PISAK DO BRWI CHRISTIAN LAURENT

Opowiadamy o problemach ze zdrowiem, podpowiadamy jak sobie poradzić, gdzie szukać pomocy. To idealne miejsce na rozmowę o urodzie, pielęgnacji, sporcie i aktywności rekreacyjnej.
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

PISAK DO BRWI CHRISTIAN LAURENT

Post autor: pauula »

Dziewczyny jak na co dzień malujecie brwi ? Byłam ostatnio w Rossmanie i wpadł mi w oko ten pisak do brwi z Christiana Laurenta. Uzywała go któraś z Was ?
Awatar użytkownika
kornelka
Posty: 88
Rejestracja: 15 maja 2019, 6:11

Re: PISAK DO BRWI CHRISTIAN LAURENT

Post autor: kornelka »

nie, nie znam tego produktu. Chodze cregularnie co 3 tyg do kosmetyczki na henne i regulacje wiec nic dodatkowo z nimi nie robie.
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: PISAK DO BRWI CHRISTIAN LAURENT

Post autor: annauja »

tak - mam go! Jest boski :) Kiedyś myślałam o zrobieniu sobie makijażu pernamentnego brwi ale odkąd go mam pomysł poszedł w zapomnienie :)
Awatar użytkownika
pauula
Posty: 93
Rejestracja: 15 maja 2019, 5:43

Re: PISAK DO BRWI CHRISTIAN LAURENT

Post autor: pauula »

ooo super. Czyli faktycznie daje taki efekt profesjonalnego microbladingu ?
Awatar użytkownika
annauja
Posty: 112
Rejestracja: 21 maja 2019, 6:08

Re: PISAK DO BRWI CHRISTIAN LAURENT

Post autor: annauja »

oj tak! I co ważne aplikacja jest mega prosta. Mi się udało uzyskać taki efekt już za pierwszym razem. to nowość bo jak używałam wczesniej pomad to nawet 15-20 min potrafiłam robić same brwi ;/ taikże kupuj! Zerknij sobie tylko czy bardziej bedzie Ci pasowała tonacja chłodna czy ciepła.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: PISAK DO BRWI CHRISTIAN LAURENT

Post autor: Kasia »

Ja nie miałam okazji używać tego kosmetyku, ale ostatnio zamówiłam sobie u koleżanki, która jest konsultantką firmy kosmetycznej Oriflame, żel do brwi Giordani Gold https://pl.oriflame.com/products/product?code=31430. Gorąco mi go polecała, a jako że nie był drogi pomyślałam, że nie mam nic do stracenia. I naprawdę nie żałuję, teraz ten żel jest jednym z moich ulubionych kosmetyków do makijażu ;)
Awatar użytkownika
Bingo
Posty: 425
Rejestracja: 18 mar 2019, 14:44

Re: PISAK DO BRWI CHRISTIAN LAURENT

Post autor: Bingo »

Szczerze mowiac to ja jakos nie jestem przekonana do makijazu permanentnego - lubie eksperymentowac ze swoim wygladem jednak taki trwaly na pare miesiecy makijaz to dosyc odwazna decyzja. Czesto taki makijaz moze nam sie znudzic, nie podobac a jego usuniecie nie jest takie latwe. No i to tez spore koszty. Ja przed wazniejszymi imprezami wybieram makijaz okolicznosciowy z dojazdem w Krakowie http://www.mobilesalon.net/nasze-uslugi ... em-krakow/ Mobile Salon akurat oferuje taką usluge i ich makijaze są przesliczne :)
Awatar użytkownika
xixia
Posty: 48
Rejestracja: 18 cze 2019, 14:34

Re: PISAK DO BRWI CHRISTIAN LAURENT

Post autor: xixia »

tego pisaka nie znam ale pewnie wuypróbuje, dzięki za cynk. Póki co stylizuje brwi tą maskarą brwo&go z Eveline. Kupiłam ją w rossmanie na początku tej promocji makijażowej i sprawdza się super. na pewno zostanie ze mną na dłużej :)
ODPOWIEDZ