Biuro tłumaczeń

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
abstynent
Posty: 27
Rejestracja: 14 kwie 2019, 19:55

Biuro tłumaczeń

Post autor: abstynent »

Które biuro tłumaczeń możecie z czystym sumieniem polecić? Potrzebuje biura, które dobrze będzie radziło sobie z tłumaczeniem dokumentacji technicznej i medycznej.
Awatar użytkownika
Kalanss
Posty: 44
Rejestracja: 15 kwie 2019, 4:50

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Kalanss »

Wiesz co, nie będę Ci polecać żadnego biura, bo prawdę mówiąc nie mam aż tak dużego doświadczenia i porównania jakości usług różnych biur. Mogę Ci jedynie zaproponować, żebyś zerknął sobie na stronę https://bts-biuro.pl/ , która jest stroną Biura tłumaczeń BTS. Nie korzystałam nigdy z ich usług, ale jest to biuro, na którego ofertę zdecydowałam sie i niedługo będę im zlecać tłumaczenie kilku dokumentów.
Awatar użytkownika
nosleep
Posty: 58
Rejestracja: 24 kwie 2019, 13:24

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: nosleep »

Nie ma co ukrywać, że biur tłumaczeń jest sporo. Jeśli chcecie zamówić tłumaczenie z języka rosyjskiego lub ukraińskiego to zerknijcie na ofertę biura Tłumaczalnia https://tlumaczalnia.pl/ceny/ . Tu możecie wykonać przekład dowolnych dokumentów. Tłumaczenia wykonywane są przez doświadczonego tłumacza przysięgłego z dużym doświadczeniem. Na stronie biura znajdziecie pełna ofertę tłumaczeń.
Awatar użytkownika
jaskolka
Posty: 342
Rejestracja: 01 mar 2019, 15:41

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: jaskolka »

Sama ostatnio szukałam pomocy w tłumaczeniach. Na szczęście można skorzystać z pomocy biura tłumaczeń turbotlumaczenia.pl , więc sprawnie i profesjonalnie można przebrnąć przez trudności językowe.
Awatar użytkownika
tormundmilks9
Posty: 578
Rejestracja: 05 maja 2019, 21:06

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: tormundmilks9 »

Jak to w biznesie bywa, trzeba czasem skorzystać z pomocy biur tłumaczeń. Ja już na wielu się przejechałem, ciężko jest znaleźć jakieś odpowiedzialne i terminowe biuro. Ostatnio odkryłem https://tlumaczenia-gk.pl/medyczne i póki co to jest jedyne biuro, które dotrzymuje terminów i nie popełnia rażących błędów w tłumaczeniach. Znacie tę firmę?
Awatar użytkownika
pukla123
Posty: 124
Rejestracja: 22 wrz 2019, 23:31

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: pukla123 »

abstynent pisze: ↑19 maja 2019, 14:35 Które biuro tłumaczeń możecie z czystym sumieniem polecić? Potrzebuje biura, które dobrze będzie radziło sobie z tłumaczeniem dokumentacji technicznej i medycznej.
Jeśli chodzi o dobrego ttłumacza http://www.polskoniderlandzki.pl/ Wykonuje profesjonalne usługi tłumaczeniowe z zakresie języka angielskiego, niemieckiego, polskiego i niderlandzkiego. W obszarach związanych z tematyką prawniczą, chemią, finansami oraz instrukcją obsługi maszyn i urządzeń. Polecam bardzo, bo jest mega terminowy
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 307
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: lady30 »

Moja znajoma pracuje w takim biurze tłumaczeń. Jej droga do zdobycia tej pracy była dość długa i niełatwa. Aby zostać tłumaczem nie wystarczy tak naprawdę znać perfekcyjnie język, znaczenie słów. Trzeba wyłapywać sens z kontekstu wypowiedzi, tak by przekład posiadał takie samo znaczenie, nawet z użyciem innych słów. I nie ma znaczenia język, z angielskiego mimo że wydaje się prosty też można popełniać błędy. Na https://englishtranslations.pl/ zobaczcie, na tym blogu naprawdę dużo można się dowiedzieć w temacie tłumaczeń.
Tłumaczka1

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: Tłumaczka1 »

Polecam biuro tłumaczeń Skrivanek, które wykonuje wiele specjalistycznych tłumaczeń, w tym właśnie techniczne i medyczne. W zespole są tłumacz polsko angielski, ale też m.in. włosko-polski, polsko-hebrajski i wielu innych. W przypadku tłumaczeń specjalistycznych do zleceń dobierani są tłumacze, którzy mają dużą wiedzę w danej dziedzinie, można więc mieć pewność, że wszystko będzie właściwie przetłumaczone.
zibi

Re: Biuro tłumaczeń

Post autor: zibi »

Jeśli interesuje was wysokiej jakości biuro tłumaczeń, to moim zdaniem warto poszukać artykułów w sieci, na co warto zwrócić uwagę. Na tej stronie internetowej https://rayo4x4sklep.pl/umow-sie-na-suk ... gielskich/ udało mi się znaleźć ciekawą ofertę, dzięki której na pewno znajdziecie coś ciekawego dla siebie i swojej firmy. Moim zdaniem warto.
ODPOWIEDZ