Co ułatwi audyt magazynu?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
MariJa
Posty: 94
Rejestracja: 27 lip 2020, 9:18

Co ułatwi audyt magazynu?

Post autor: MariJa »

Jesteście w temacie?
Co ma szansę ułatwić taki audyt magazynu?
Podobno są jakieś rozwiązania, które warto wziąć pod uwagę.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Re: Co ułatwi audyt magazynu?

Post autor: Martyna »

Na pewno warto wziąć pod uwagę specjalne oprogramowanie.
Na przykład tutaj https://www.optidata.pl/pl/uslugi/audyt-logistyczny/ piszą dużo o tym, w jaki sposób audyt magazynu może być wykonany przy pomocy odpowiednich technologii.
Moim zdaniem warto szukać takich możliwości.
Każdy sposób, żeby ułatwić sobie pracę jest wartościowy.
Awatar użytkownika
Gretta
Posty: 187
Rejestracja: 08 paź 2019, 7:20

Re: Co ułatwi audyt magazynu?

Post autor: Gretta »

Nie robiłam jeszcze, ale myślę, że warto wziąć tak magazyn na warsztat i dokładnie sprawdzić co i jak, co warto poprawić w waszym magazynie. Takie inwestycje są na pewno bardzo kosztowne, także jeżeli chodzi o wyposażenie magazynu, tym będziecie również musieli się dosyć szybko zainteresować. Po wózki widłowe warto zgłosić się do firmy Gizo - my u nich się zaopatrujemy się taki sprzęt, a i od czasu do czasu wynajmujemy podnośniki.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Co ułatwi audyt magazynu?

Post autor: Kasia »

A skoro już mowa o audytach, to czy wiecie, w jakiej firmie można zamówić audyt energetyczny budynku i w jakim celu się go wykonuje? Informacje na ten temat możecie znaleźć na stronie internetowej https://www.efektywniej.pl/audyt-energetyczny/. Polecam się z nimi w wolnej chwili zapoznać ;)
Jerzyś

Re: Co ułatwi audyt magazynu?

Post autor: Jerzyś »

Audyt najczęściej wykonuje się jak są problemy z prowadzeniem magazynu. Osoba wykonująca taki audyt powinna dać wam plan naprawczy, jeśli będziecie go potrzebować. Chcąc uniknąć takich sytuacji, najlepiej na początku dobrze przemyśleć wszystkie procesy logistyczne oraz sprzęt jakiego będziemy używać. U nas bardzo dobrze sprawdzają się samobieżne podnośniki nożycowe od instant http://www.instant.com.pl/pl/categories ... i-nozycowe. Można je kupić albo wypożyczyć.
aśka3

Re: Co ułatwi audyt magazynu?

Post autor: aśka3 »

Na pewno warto wypożyczyć podnośnik. Bardzo dobrze się sprawdza i jest praktyczny. Myślę, że warto na spokojnie tutaj https://www.bolec.info/boleslawiec/info ... nie-wybrac się rozejrzeć i poczytać. Macie tam bowiem wiele ciekawych i praktycznych informacji na temat wyboru wypożyczalni. Warto skorzystać z tych porad, aby wybrać najlepsze i niedrogie rozwiązanie.
ODPOWIEDZ