Copywriting - pisanie tekstów, komu zlecić?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Robuś1973

Copywriting - pisanie tekstów, komu zlecić?

Post autor: Robuś1973 »

Szukam solidnej firmy bądź freelancera do pisania i redagowania tekstów na strony internetowe oraz na potrzeby marketingowe, m. inn. : do publikowania w mediach społecznościowych. Znalazłem witrynę http://michael-studio.pl/copywriting/pi ... wa/gdansk/
firmy Michael Studio, i chcę skorzystać z jej usług. Czy ktoś z Was korzystał z ich usług, i co o nich sądzicie? Pozdrawiam.
Ącki

Re: Copywriting - pisanie tekstów, komu zlecić?

Post autor: Ącki »

Ogólnie tego typu rzeczy moim zdaniem zdecydowanie jest zlecać dla freelancerów, którzy się tymi kwestiami zajmują. Bardzo fajnie ogólnie zasadę zlecania zadań opisano w https://echo24.pl/kiedy-warto-skorzysta ... eelancera/ i ja jestem zdania, że jak najbardziej jest to coś niezwykle ważnego.

pytania otwarte w ankiecie
Błogi

Re: Copywriting - pisanie tekstów, komu zlecić?

Post autor: Błogi »

Jeśli chodzi o mnie to ja również jestem zdania, że bardzo fajną sprawą jest to, aby przede wszystkim wiedzieć jak zacząć pracę jako copywriter. Właśnie dlatego moim zdaniem na stronie https://odfreelancera.pl/copywriting-jak-zaczac/ ta cała kwestia została bardzo dokładnie wyjaśniona.
zbyszek

Re: Copywriting - pisanie tekstów, komu zlecić?

Post autor: zbyszek »

Jak kiedyś korzystałem z różnych serwisów copywriterskich, ale warto też zastanowić się nad portalami, które pomagają w pisaniu prac i różnego rodzaju tekstów na strony internetowe, takich jak [ur=http://tanieprace.pl]tanieprace.pl[/url]. Może ktoś jeszcze polecić jakieś niszowe strony, gdzie można poszukać zleceniobiorców na teksty w niewygórowanych cenach? Czasami w popularnych serwisach koszt ten jest zbyt wysoki, a to nie zawsze idzie w parze z jakością lub czas realizacji zbyt długi. Dajcie znać, co i jak.
ODPOWIEDZ