Czy warto kupić urządzanie Qtera?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Łucja

Czy warto kupić urządzanie Qtera?

Post autor: Łucja »

Zastanawiam się nad zakupem urządzenia do liftingu twarzy Qtera. Chciałam trochę rozszerzyć działalność swojego gabinetu, właśnie o tą usługę. Czy ktoś z was, posiada te urządzenie lub miał z nim do czynienia? Jeśli tak, to poproszę o krótką recenzje. Może ona pomoże, podjąć decyzje o zakupie ;)
Byska

Re: Czy warto kupić urządzanie Qtera?

Post autor: Byska »

Moim zdaniem, Qtera to bardzo dobry wybór. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia, to polecam zajrzeć pod ten adres https://ifapro.pl/qtera-rf/. Znajdziesz specyfikacje oraz podstawowe zalety urządzenia. Mam nadzieje, że ruszysz z nową usługą, jak najszybciej :)
Grażka

Re: Czy warto kupić urządzanie Qtera?

Post autor: Grażka »

Byska pisze: ↑18 paź 2021, 19:06 Moim zdaniem, Qtera to bardzo dobry wybór. Jeśli potrzebujesz więcej informacji na temat tego urządzenia, to polecam zajrzeć pod ten adres https://ifapro.pl/qtera-rf/. Znajdziesz specyfikacje oraz podstawowe zalety urządzenia. Mam nadzieje, że ruszysz z nową usługą, jak najszybciej :)

Bardzo mnie zaciekawiłaś. Szczerze mówiąc, to nie znam tego urządzenia ale wydaje się bardzo intersujące. Na pewno w wolnej chwili zajrzę na jego parametry. Niedługo zamierzam zmienić aktualne urządzenie do liftingu i być może zmienię je na Qtera ;)
Zośka

Re: Czy warto kupić urządzanie Qtera?

Post autor: Zośka »

Byłam na stronie https://ifapro.pl/qtera-rf/ i faktycznie, to urządzenie ma bardzo dobre parametry. Co jeszcze zwróciło moją uwagę, to jego nowoczesny wygląd, który nie ukrywam, jest dla mnie bardzo ważny. Muszę jeszcze porozmawiać ze wspólniczką, ale chyba znalazłam urządzenie do naszego gabinetu ;)
Baśia

Re: Czy warto kupić urządzanie Qtera?

Post autor: Baśia »

Bardzo ciekawe urządzenie. Aktualnie posiadam urządzenie do liftingu twarzy ale jest już przestarzałe, dlatego rozglądam się za nowym. Z tego co czytam po waszych wypowiedziach, Qtera może sprostać moim wymaganiom. W wolnej chwili na pewno skontaktuje się z dystrybutorem.
ODPOWIEDZ