Dobre biuro rachunkowe w Katowicach

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Dobre biuro rachunkowe w Katowicach

Post autor: Martyna »

Znacie takie?
Chodzi mi o jakieś dobre biuro rachunkowe w Katowicach.
Tutaj http://taxmentor.pl/ widziałam coś takiego.
Chciałabym jednak poznać namiary od was, zwłaszcza jeśli możecie polecić coś sprawdzonego.
Zawsze to jakaś możliwość porównania.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Dobre biuro rachunkowe w Katowicach

Post autor: Kasia »

Wybór odpowiedniego biura rachunkowego dla firmy jest oczywiście bardzo ważny. Ale warto również moim zdaniem wdrożyć w firmie nowoczesne oprogramowanie informatyczne, dzięki któremu procesy księgowe będą mogły zachodzić szybciej i sprawniej. Co powiecie na programy od firmy Primesoft, o których mowa na stronie http://www.primesoft.pl/? Czy ktoś z Was z nich korzysta?
Awatar użytkownika
mikimaki
Posty: 154
Rejestracja: 21 paź 2019, 9:01

Re: Dobre biuro rachunkowe w Katowicach

Post autor: mikimaki »

Wiesz co - my wspolpracujemy z https://superksiegi.pl/ i naprawde moge CI szczerze polecic - terminowo profesjonalnie i zawsze poprawnie.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 305
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Dobre biuro rachunkowe w Katowicach

Post autor: lady30 »

W Katowicach zdecydowanie to biuro rachunkowe jest do polecenia https://ask-finance.pl/ jeśli myślicie o powierzeniu księgowości i rachunkowości firmie zewnętrznej. Mają duże doświadczenie i bardzo szeroki zakres usług. Działają kompleksowo, świadczą między innymi usługi w zakresie prowadzenia ksiąg handlowych, przychodów i rozchodów, rozliczania podatku Vat, sporządzania zeznań rocznych czy wyprowadzania zaległości podatkowych. Cennik usług podstawowych można znaleźć na stronie, nie mniej przed podjęciem współpracy jest to ustalane indywidualnie po ustaleniu zakresu obowiązków. Na pewno współpraca z takim biurem wychodzi taniej i lepiej niż zatrudnienie na miejscu księgowej. Biuro podchodzi indywidualnie do każdego klienta i każde zadanie realizuje na tak samo wysokim poziomie.
ODPOWIEDZ