Dostawca warzyw marynowanych do przemysłu spożywczego

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
mczay
Posty: 43
Rejestracja: 05 kwie 2019, 20:38

Dostawca warzyw marynowanych do przemysłu spożywczego

Post autor: mczay »

Poszukuję namiarów na firmy zajmujące się dostawami warzyw do firm produkcyjnych. Będą to warzywa sezonowe, zależy tylko i wyłącznie na długiej i stałej współpracy.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 305
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Dostawca warzyw marynowanych do przemysłu spożywczego

Post autor: lady30 »

Długa współpraca i wysoka jakość produktów? Najlepiej podejmij współpracę z takim dostawcą jak Rogowski w takim razie. Na stronie https://rogowski.net.pl/ możesz zobaczyć jakie warzywa ma w ofercie. Mogą to być warzywa krojone świeże, warzywa marynowane, gotowe farsze warzywne. Tak naprawdę wszystko co na produkcję może być potrzebne. Jeśli nie ma w ofercie warto zapytać, powinni przygotować. Starają się dostarczać świeże produkty o maksymalnie długim terminie ważności. Posiadają wieloletnie doświadczenie i na tyle rozwiniętą infrastrukturę, że dostarczają zamówienia naprawdę szybko. Są to warzywa od razu gotowe do użycia, nie wymagają już żadnego obierania czy krojenia.
ODPOWIEDZ