Elektroniczny obieg dokumentów

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Women29
Posty: 12
Rejestracja: 23 paź 2019, 15:27

Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Women29 »

Zanim założyłam własną działalność myślałam, że to takie trudne. Owszem w trakcie pojawiały się problemy tj. jaki program księgowy i kadrowy. Lecz ostatnio pojawił się problem w jaki sposób przechowywać dokumenty, gdyż nie mam już miejsca w siedzibie. Na pomoc przyszło to: https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow . Od teraz dokumenty zapisywane są bezpiecznie na serwerze i w każdej chwili mam do nich dostęp. Polecam.
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: Aurelia33 »

W każdej firmie powienien funkcjonować skuteczny system zarządzania dokumentami - http://lucydms.com/ żeby łatwiej było nimi zarządzać. W systemie elektronicznym dokumenty są łatwo dostępne dla pracowników, ale jednocześnie zabezpieczone przed wyciekiem poza korporację. Wiele firm decyduje się na takie rozwiązania, ponieważ znacznie ułatwiają i usprawniają one pracę.
:)
Awatar użytkownika
paulinaina
Posty: 32
Rejestracja: 20 lip 2019, 13:41

Re: Elektroniczny obieg dokumentów

Post autor: paulinaina »

W celu wprowadzenia większego porządku polecam zeskanować wszystkie dane na papierze, a następnie przekonwertować je do edytowalnego pliku PDF. Nigdy nie wiadomo, kiedy trzeba będzie nanieść poprawki, a mając do tego sprawdzone narzędzie, taka zmiana zajmie dosłownie chwilę. Tutaj możesz dowiedzieć się więcej na temat programów dedykowanych osobom pracującym z dokumentami.
ODPOWIEDZ