faktoring

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Ludmiła-95
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2021, 19:03

faktoring

Post autor: Ludmiła-95 »

Moi drodzy, szukam dobrej firmy, która ma w swojej ofercie taka usługę jak faktoring. Zależy mi na tym żeby prowadziła całą moją umowę jedna osoba, która zajmie się moją firmą od samego początku do końca. Taki opiekun klienta, z którym wyjaśnię wszystkie wątpliwości. Polecicie jakąś sprawdzoną firmę?
bąrry

Re: faktoring

Post autor: bąrry »

Ludmiła-95 pisze: 02 lis 2021, 5:51 Moi drodzy, szukam dobrej firmy, która ma w swojej ofercie taka usługę jak faktoring. Zależy mi na tym żeby prowadziła całą moją umowę jedna osoba, która zajmie się moją firmą od samego początku do końca. Taki opiekun klienta, z którym wyjaśnię wszystkie wątpliwości. Polecicie jakąś sprawdzoną firmę?
Cześć. mogę Ci powiedzieć, żebyś faktoring w Kielcach https://kredytykielce.com/faktoring-kielce/ sprawdziła z doradcą finansowym właśnie z tego regionu. Pośrednik zawsze może pomóc, nie mówię, że nie. Moim zdaniem najlepiej będzie po prostu dowiedzieć się, co to daje i dlaczego warto skorzystać. Na pewno na tym nie stracisz.
ODPOWIEDZ