faktury w firmie

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

faktury w firmie

Post autor: ola159 »

Korzystacie z jakichś programów do wystawiania faktur? Mamy sporo stałych kontrahentów i szukam takiego, który by miał opcje wystawiania faktur cyklicznie. Znacie?
Awatar użytkownika
izzygnr
Posty: 17
Rejestracja: 09 kwie 2019, 18:46

Re: faktury w firmie

Post autor: izzygnr »

Siemanko, a próbowałaś może oprogramowania wfirma.pl ? Jest to oprogramowanie księgowe pozwalające na wystawianie faktur cyklicznych. Ponadto posiada możliwośc obliczania różnic kursowych, co jest pomocne w wystawianiu faktur w obcych walutach.
Awatar użytkownika
Goku223
Posty: 60
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Re: faktury w firmie

Post autor: Goku223 »

Dokładnie tak jak mówi izzy. Też odrazu pomyślałem o wfirmie. Poza samymi fakturami będziesz miała możliwośc generowania przeróżnych dokumentów, czy możliwośc prowadzenia kilometrówek. Na ich portalu https://wfirma.pl/ksiegowosc znajdziesz dostępne opcje programu.
Awatar użytkownika
ola159
Posty: 74
Rejestracja: 28 mar 2019, 10:56

Re: faktury w firmie

Post autor: ola159 »

O super, właśnie czegoś takiego szukam. Zerkałam nawet na cennik i przyznam, że za 13 zł miesięcznie to baardzo się opłaca.
Awatar użytkownika
Marysia80
Posty: 15
Rejestracja: 31 mar 2019, 13:07

Re: faktury w firmie

Post autor: Marysia80 »

Wiele osób decyduje się na program www.wFirma.pl i to nie tylko ze względu na księgowość, ale także wygodne fakturowanie połączone z CRM i magazynem: www.wfirma.pl/zarzadzanie-sprzedaza
W dodatku przez pierwsze 30 dni można korzystać za darmo, a potem opłaty bardzo przystępne
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: faktury w firmie

Post autor: Kasia »

Skoro już mowa o dokumentach w firmie, to czy korzystacie w Waszych przedsiębiorstwach z elektronicznego obiegu dokumentów - takiego, o jakim mowa na stronie https://primesoft.pl/pl/elektroniczny-obieg-dokumentow? Jeśli jeszcze nie, to polecam poważnie się nad tym zastanowić, bo może Wam to przynieść mnóstwo korzyści ;) My korzystamy z takiego obiegu już od kilku lat i bardzo sobie chwalimy :)
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Re: faktury w firmie

Post autor: Todek »

Dużym wsparciem w księgowości są takie programy jak ten którego sam używam, czyli Invoice Digitizer, który zdecydowanie mogę Ci polecić ponieważ dzięki niemu bez problemów wprowadzisz faktury papierowe wraz z rachunkami do systemu księgowego online jeśli na takim pracujecie. Do tego wystarczy skaner i idzie to dużoo szybciej i też właśnie z dokładnością. Możesz sobie na ich stronie zobaczyć możliwości pakietowe i ocenić, czy naprawdę jest w stanie skutecznie pomóc :)
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: faktury w firmie

Post autor: Roksanna »

najlepiej mieć ksiegowego:)
Awatar użytkownika
error
Posty: 100
Rejestracja: 19 cze 2019, 21:35

Re: faktury w firmie

Post autor: error »

Z reguły programy księgowe wspierają takie funkcję, więc nie ma sensu kupować do tego dodatkowego narzędzia. Ew. również niektóre crm mają system obiegu dokumentów
Awatar użytkownika
Lisia12
Posty: 5
Rejestracja: 31 gru 2019, 16:01

Re: faktury w firmie

Post autor: Lisia12 »

A co powiecie na system DMS? Sama w mojej firmie mam z tym na co dzień do czynienia :) i jestem z tego bardzo zadowolona :) widać, że moja firma jest bardziej usprawniona :)
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: faktury w firmie

Post autor: eragon »

nie znam tego ale szukam programu do faktur
Awatar użytkownika
nerwa
Posty: 133
Rejestracja: 01 lip 2019, 13:45

Re: faktury w firmie

Post autor: nerwa »

Przecież masz teraz takie https://www.bizin.pl/ rozwiązania dzięki którym faktury w firmie to pestka. Dzięki niemu możesz w prosty sposób mieć wgląd online w stan swojej firmy bez konieczności budowania własnej infrastruktury serwerowo-sieciowej.
Awatar użytkownika
Kasia36
Posty: 49
Rejestracja: 12 maja 2020, 18:19

Re: faktury w firmie

Post autor: Kasia36 »

eragon pisze: ↑29 sie 2020, 16:59 nie znam tego ale szukam programu do faktur
To mogę z doświadczenia polecić Ci https://melpe.pl/ jest to prosty i bardzo funkcjonalny program w którym dostajesz też wsparcie techniczne, a całość jest bardzo tania bo tylko 6 zł za miesiąc.
Awatar użytkownika
stokrotka
Posty: 56
Rejestracja: 27 sie 2019, 20:46

Re: faktury w firmie

Post autor: stokrotka »

Warto mieć wszystko w jednym miejscu bardzo fajne programy dla firmy znajdziesz na https://itnes.pl/ . Mają także duży wybór komputerów by twoja praca przebiegała sprawnie i szybko. Więc warto do nich zajrzeć bo wszystko co ci potrzebne znajdziesz w jednym miejscu.
Rudeś

Re: faktury w firmie

Post autor: Rudeś »

Według mnie jeżeli chodzi o wybór dobrego programu do fakturowania to zdecydowanie jestem za wspomnianym wcześniej RafSoft rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ ze względu na rozbudowaną ofertę, świetne wersje programu w zależności od typu prowadzonej działalności. Profesjonalizm ze strony obsługi klienta i jednocześnie możliwość przetestowania go przez 30 dni zanim wykupimy licencję. Korzystamy od dwóch lat i jak do tej pory w 100% spełnia swoje wymagania.
ODPOWIEDZ