Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
pimpuś

Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: pimpuś »

Co siądziecie o takiej formie dokumentacji jak w tytule? Szukam czegoś do udokumentowania postępów prac na budowie. Takie pokazanie konkretnego budynku z innej perspektywy. Z lotu ptaka można dostrzec rzeczy, które nie są zauważalne z lotu ptaka. Tutaj https://www.bank-life.pl/filmowanie-dronem-w-warszawie/ przeczytałem wiele ciekawych wiadomości na ten temat. Korzystał ktoś może z tego typu usług? Dajcie znać.
janiś

Re: Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: janiś »

A przeszliście już odpowiednie szkolenie? Jeśli nie, to tutaj https://ironsky.pl/szkolenia-uavo/bvlos/ warto sobie zerknąć. Mają tam bowiem wiele różnych opcji do wyboru. Myślę, że przede wszystkim warto zdobyć odpowiednią wiedzę, aby posługiwać się dobrze sprzętem i go nie uszkodzić. Zastanówcie się nad tym.
boliś

Re: Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: boliś »

Warto w pierwszej kolejności rozejrzeć się za odpowiednim sprzętem. To jest podstawa. Jeśli zależy wam na bezpiecznych i szybkich zakupach, to na pewno warto sobie zerknąć tutaj https://megadron.pl/pl/products/dji-mav ... 25559.html . Obecnie wiele osób decyduje się na robienie zakupów online. W ten sposób można się kompleksowo zaopatrzyć.
jaruś

Re: Filmowanie dronem jako forma dokumentacji

Post autor: jaruś »

Mamy nadzieję, że także dla Ciebie https://konopny-sklep.pl/invex-remedies. Stwórzmy razem piękną kompozycję wspierającą miłość, która zachwyci Twoich gości. Zadzwoń do nas. Działamy w Kielcach. Pasjonujemy się tematyką od dawna. Zapewniamy perfekcjonizm. Niech dzień Twojego ślubu będzie wyjątkowo udekorowany.
ODPOWIEDZ