Firmowy wyjazd

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Elżbieta-68
Posty: 1
Rejestracja: 14 lut 2020, 20:42

Firmowy wyjazd

Post autor: Elżbieta-68 »

Cześć! Udało nam się wreszcie przekonać szefa na zorganizowanie wyjazdu integracyjnego. Szukamy teraz jakiejś ciekawej lokalizacji. Może coś mi podpowiecie? Gdzie polecacie jechać?
Awatar użytkownika
donat_84
Posty: 1
Rejestracja: 02 lip 2020, 2:59

Re: Firmowy wyjazd

Post autor: donat_84 »

Kiedyś byłam na wyjeździe integracyjnym z ekipą z adrenalinaclub.pl. To były niezapomniane chwile. Świetna organizacja, wszystko dopięte na ostatni guzik. Polecam wam sprawdzić, jakie wyjazdy oferują. My wybraliśmy skutery wodne :)
Awatar użytkownika
Katja17
Posty: 81
Rejestracja: 30 wrz 2019, 19:04

Re: Firmowy wyjazd

Post autor: Katja17 »

Nie zawsze trzeba wyjeżdżać ,można zorganizować fajną imprezę w jakimś lokalu. Jak ktoś jest z okolic Wrocławia to idealnym miejscem na różne imprezy jest Glamour. Oni sa przygotowani od wesela po konferencję. Wiem bo miałam okazję być tam kilka razy na imprezie i zawsze wszystko jest dopięte na ostatni guzik. Warto. Miłą obsługa, jedzenie znakomite i elegancko wszystko podane i przyozdobione. Warto popytać ;)
Klaudiaś123

Re: Firmowy wyjazd

Post autor: Klaudiaś123 »

Klub rzucania siekierą https://biznesblog.biz.pl/forum/viewtop ... 017#p18017 Świetny pomysł na imprezę firmowa
ODPOWIEDZ