ISO

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
eśnia

ISO

Post autor: eśnia »

Jakie znaczenie ma dla Was ekologia? Czy sprawdzacie czy jakieś firmy mają taki certyfikat http://www.adees.net/iso14001.php ? Czy jesteście ekologiczni w życiu? Segregujecie śmieci, nie używacie toreb jednorazowych itp?
podróżniczka

Re: ISO

Post autor: podróżniczka »

Dla mnie ekologia ma spore znaczenie. Dlatego do mojej firmy wdrożyłam już niejedną normę, która zapobiega niszczeniu środowiska. Teraz przyszedł czas na ISO 9001 certyfikat. Szczerze mówiąc bardzo lubię rozwijać moją firmę i zdobywać nowe umiejętności, certyfikaty i wdrożenia, które usprawniają pracę i powodują, że firma lepiej działa. Zawsze jest mały stres, jednak wydaje mi się, że jest on motywujący.
Awatar użytkownika
eragon
Posty: 63
Rejestracja: 21 lut 2020, 11:48

Re: ISO

Post autor: eragon »

W przypadku wdrażania ISO korzystaliśmy z usług firmy https://www.agm-konsulting.pl i teraz z perspektywy czasu uważam że to było najlepsze rozwiązanie z możliwych. Do każdej firmy podchodzą oni indywidualnie, dlatego usługi doradcze, szkoleniowe oraz wdrożenia systemów zarządzania są przede wszystkim idealnie dopasowane do specyfiki branży
ODPOWIEDZ