Jak można zarabiac na forex?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Roksanna »

Jak można zarabiac na forex?

Ale chodzi mi tak, żeby nie siedzieć na wykresach, nie uczyć się tego wszystkiego tylko np. gdzies komuś wpłacić jak maklerowi, zeby on dla mnie zarabiał?
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Roksanna »

Ponawiam pytanie?
Może jakiś link dojakiegoś maklera?
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Tarlik »

Zawsze może sprawdzić czy jakiś automat do forexa Ci nie podpasuje.
Ale to trzeba uważać, bo większość takich automatów traci,
a jak się skusisz nie daj boże na darmowy to już stratę masz prawie jak w banku.

Co do maklerów, to no nie wiem... musiałabyś mieć naprawdę duży kapitał.
A nie myślałaś np o skorzystaniu ze strategii automatycznych w firmch proptradingowych?

Poczytaj tutaj: http://www.prop-trading.pl/

To jest wg mnie dobry pomysł na to, by zarabiać sobie na forexie małymi krokami, a bez uczenia się wykresów i jeszcze z masą fajnych opcji które taka firma propnuje
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Roksanna »

o, bardzo dziękuję za odpowiedź, chętnie poczytam bo akurat o tej firmie nie słyszałam,
a cały czas się rozglądam.

Waluty i opcja zarabiania na forexie zawsze mnie ciekawiły
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Tarlik »

Kwestia, żeby przysiąść, wgryżć się i wszystko się da 8-)
Awatar użytkownika
Patrykwidny
Posty: 47
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:51

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Patrykwidny »

Roksanna pisze: ↑01 paź 2019, 13:16 Waluty i opcja zarabiania na forexie zawsze mnie ciekawiły
Bo to jest bardzo ciekawa opcja i warta uwagi.
Na handlu walutami i to za posrednictwem netu można zarobić super pieniadze, jeśli dobrze się tego nauczysz.
Automaty forexowe czy prop trading też są dobre, więc jak się znajdzie OK firmę, można korzystać
Awatar użytkownika
foxi
Posty: 65
Rejestracja: 31 sie 2019, 7:47

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: foxi »

Sposobów zarabiania jest wiele lecz warto trochę sie na tym znać - bo angażujesz w ten biznes środki finansowe .Jeśli nie znasz się na tym a mimo to masz chęć sprawdzenia się na przykład na giełdzie doradztwo inwestycyjne jest właśnie dla Ciebie. Tak czy inaczej by inwestować potrzebna jest fachowa wiedza na ten temat . Jeśli jej nie posiadasz skorzystaj z pomocy fachowców.
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Roksanna »

Zgadzam się, doradca inwestycyjny dobra rzecz, ale jak ma się w kieszeni jakieś małe pieniądze
rzędu 4000-6000 zł to bym nawet doradcy dupy nie zawracała,
bo on przecież też nie robi tego za darmo:)

Btw. przyglądam się tej firmie Properly od prop tradingu co pisaliście wyżej, dzieki
Awatar użytkownika
Patrykwidny
Posty: 47
Rejestracja: 19 lis 2019, 17:51

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Patrykwidny »

zgadza sie, jak się ma małe pieniadze to wydanie ich na doradcę to się mija z celem, większy koszt niż spróbować samemu sił na jakimś rynku. Jakbym miał milion to bym doradcy zapłacił, ale pare tysiecy to bezsensu
Awatar użytkownika
Tarlik
Posty: 71
Rejestracja: 25 wrz 2019, 17:32

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Tarlik »

Patrykwidny pisze: ↑05 sty 2020, 11:35 zgadza sie, jak się ma małe pieniadze to wydanie ich na doradcę to się mija z celem, większy koszt niż spróbować samemu sił na jakimś rynku. Jakbym miał milion to bym doradcy zapłacił, ale pare tysiecy to bezsensu
Ciekawa uwaga, w sumie to ile kosztują porady doradców takich?
Osobiście wolę w necie znaleźć informacje za darmo, czy wczytując sie w strony jak tej firmy wyżej http://www.prop-trading.pl/ co wspominałem,
niż wydawać żeby ktoś mi doradzał. Przynajmniej sam czuję potem odpowiedzialność i nie zwalam że nie wiedziałem;)
Awatar użytkownika
Filemon
Posty: 1
Rejestracja: 05 mar 2020, 9:44

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Filemon »

w necie wszystko można znaleźć za free, ale zawsze płatna porada jakaś taka bardziej fachowa
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Roksanna »

a jeszcze zwróć uwagę, że doradcy często doradzają o finansach czy inwestycjach, a sami jeżdżą jakimś smiesznym, starym autem... to ja sie pytam: sobie nie potrafią doradzić, jak zarobić, a innym doradzają?
Awatar użytkownika
patrysia909
Posty: 117
Rejestracja: 11 sie 2019, 21:52

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: patrysia909 »

Oczywiście, że się da, jednak wszystko zależy też od naszej wiedzy i opanowanie, fajny broker na inwestowanie w forexa jest xtb https://e-kursy-walut.pl/brokerzy-kryptowalut/ możecie sobie wybrać brokera i działać na spokojnie. Niektóre brokery maja demo :)
Awatar użytkownika
destelo
Posty: 177
Rejestracja: 15 sie 2019, 15:25

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: destelo »

Sporo się zastanawiałem nad kolejnymi ruchami i forex jest jednym z tych pomysłów jednak udało mi się w międzyczasie znaleźć dobrego specjalistę mianowicie pomaga mi trochę doradca finansowy Legionowo https://biurokredytowe.warszawa.pl/dora ... legionowo/ i jest kilka pomysłów, które niebawem zrealizuję dzięki pomocy i wiedzy tego doradcy. Mam nadzieję, że będą z tego zyski :-)
Awatar użytkownika
kanienka8
Posty: 112
Rejestracja: 07 lip 2019, 11:39

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: kanienka8 »

Zarobić się da i to łatwo. Trzeba tylko mieć zimna krew i nie mieć stresu :) To jest najważniejsze :) A wtedy wszystko się uda. Trzeba też działac w płynnych tematach, gdzie potencjał jest dość wysoki. Dlatego w takim przypadku sugeruje system XTB, tam jest przede wszystkim ochorna przed ujemnym saldem konta, do tego mozna skorzystac na start z dema.
Awatar użytkownika
Roksanna
Posty: 121
Rejestracja: 12 mar 2019, 15:28

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Roksanna »

Roksanna pisze: ↑01 kwie 2020, 8:26 a jeszcze zwróć uwagę, że doradcy często doradzają o finansach czy inwestycjach, a sami jeżdżą jakimś smiesznym, starym autem... to ja sie pytam: sobie nie potrafią doradzić, jak zarobić, a innym doradzają?
to jest super pytanie, serio!
ja teraz zaczynam korzystać z automatu na forexa tego http://www.prop-trading.pl/ i też najpierw wypytałam ludzi, którzy używają go z rok chociaż, żeby się nie nadziac namine
Ręgul

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Ręgul »

Uważam, że ludzie na próżno wątpią w możliwość dobrych zarobków na giełdzie. Po prostu nie każdy ma cierpliwość i wiedzę, aby to zrobić, ale w rzeczywistości jest to więcej niż możliwe i znam wielu, którzy właśnie to robią. I robią to dobrze i myślę, że nikt nie jest wyjątkiem.
Eręk

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Eręk »

Handel na giełdzie jest dość lukratywnym i opłacalnym biznesem, ale musisz być w stanie to zrobić i musisz to zrozumieć. Znam firmę, która doskonale wie, jakie usługi należy świadczyć na temat relacji brokerów i swoich klientów. Ponadto mają bardzo opłacalne programy partnerskie, kwotowania, wykres, eru, dollar,eruusd, aurusd, usdcad c pomocą kalendarz finansowy. Ci faceci naprawdę robią wszystko na forex i pomagają zarobić wielu ludziom. Wiem, że ta firma ma doskonałą reputację i wielu moich znajomych było w stanie zarobić tam pieniądze więcej niż raz. Dlatego radzę korzystać z ich usług.
Sławomir

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Sławomir »

Ze swojej strony mogę Wam zdecydowanie polecić https://alebib.pl , gdzie znajdziecie wiele porad dotyczących inwestowania na platformach inwestycyjnych. Na stronie znajdziecie również ranking aplikacji Forex oraz ranking brokerów, dzięki czemu możecie wybrać coś dla siebie.
zołza77

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: zołza77 »

Dobry broker pomoże, to należy wiedzieć. Wydaje mi się, że powinniście sprawdzić taki ranking brokerów https://www.gpwinfostrefa.pl/ranking-brokerow-forex/ , żeby mieć pewność, co tak naprawdę się sprawdzi i kto ma odpowiednie podejście. Okazuje się, że nie każdy, kto niby zna się na tym rynku, jest skuteczny. Wielu z nich to pozerzy.
Bartłomiej31

Re: Jak można zarabiac na forex?

Post autor: Bartłomiej31 »

Chciałbym Wam polecić sprawdzić stronę, na której znajdziecie rzetelny i bardzo pomocny Ranking najlepszych brokerów forex . Jeżeli jesteście zainteresowani tym tematem, to wszystkie informacje znajdziecie na stronie.
ODPOWIEDZ