Kasa fiskalna Wrocław - gdzie kupię ?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
barbark4
Posty: 118
Rejestracja: 23 sty 2019, 11:10

Kasa fiskalna Wrocław - gdzie kupię ?

Post autor: barbark4 »

Witam, Gdzie w dobrej cenie dostanę kasę fiskalną we Wrocławiu? Najlepiej z
dojazdem do firmy i szkoleniem. Zastanawiałem się na ta firmą
kasa fiskalna Wrocław. Chyba dobra oferta co Wy na to?
Awatar użytkownika
lemina
Posty: 159
Rejestracja: 18 maja 2019, 14:00

Re: Kasa fiskalna Wrocław - gdzie kupię ?

Post autor: lemina »

Ja urządzenia fiskalne dla swojej firmy kupowałam tutaj https://www.pckf.pl/ . To firma, która działa na rynku od wielu lat, więc w tej branży mają naprawdę ogromne doświadczenie. Po zapoznaniu się z potrzebami Twojego przedsiębiorstwa stworzą indywidualną ofertę. Zapewniają oni wsparcie w kwestiach formalnych oraz przeszkolenie w zakresie wybranych urządzeń. Ja kupowałam to w innym mieście jednak możesz sprawdzić czy działają oni również na terenie miasta, które Cię interesuje.
Titana
Posty: 433
Rejestracja: 22 paź 2019, 6:08

Re: Kasa fiskalna Wrocław - gdzie kupię ?

Post autor: Titana »

Nie wiem gdzie we Wrocławiu, ale warto przede wszystkim poszukać w sieci. Poza tym istotna będzie także wiedza na temat przepisów prawa dotyczących kas fiskalnych: http://toczytam.pl/kasy-fiskalne-co-mus ... -przepisy/, by wiedzieć, kiedy są one obowiązkowe, a kiedy nie. To ważne, ponieważ prawo przewiduje także kary, za ich nieposiadanie.
Awatar użytkownika
alen
Posty: 369
Rejestracja: 14 sty 2019, 21:03

Re: Kasa fiskalna Wrocław - gdzie kupię ?

Post autor: alen »

Jeśli potrzebujesz kasy fiskalnej do swojej firmy to udaj się do tej firmy https://www.centrumkas.pl/ która specjalizuje się w tej dziedzinie. Dostarczą nie tylko kasy fiskalne ale także drukarki, czytniki kodów czy też wagi w najlepszej cenie. Ich usługi nie ograniczają się tylko do sprzedaży ale także serwisowania sprzedawanego sprzętu.
Awatar użytkownika
AnielaBarteczka58
Posty: 64
Rejestracja: 29 paź 2019, 9:59

Re: Kasa fiskalna Wrocław - gdzie kupię ?

Post autor: AnielaBarteczka58 »

Hm.... mój znajomy polecił nam firmę http://www.lanstudio.pl/, która oferuję sprzedaż kas fiskalnych nowej generacji. Polecam firmę bo mają naprawdę dobre ceny.
ODPOWIEDZ