Kto prowadzi księgowość w Katowicach?

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Martyna
Posty: 399
Rejestracja: 27 mar 2019, 17:28

Kto prowadzi księgowość w Katowicach?

Post autor: Martyna »

Znacie takich fachowców?
Tutaj http://www.union.katowice.pl/ widziałam, że mają w ofercie właśnie księgowość w Katowicach i można im zlecić kompleksowe rozliczanie firmy.
Warto skorzystać z takiego rozwiązania?
Może ktoś już korzysta i podpowie czy warto?
Chętnie dowiem się czegoś więcej, bo nie wiem czy nie lepiej zatrudnić np. księgową chociaż na pół etatu.
Awatar użytkownika
Kasia
Posty: 599
Rejestracja: 08 maja 2019, 23:24

Re: Kto prowadzi księgowość w Katowicach?

Post autor: Kasia »

Bez względu na to, kto będzie prowadził księgowość Waszej firmy, na pewno warto w niej wdrożyć jakieś nowoczesne rozwiązania informatyczne, które sprawią, że różne procesy księgowe będą zachodziły szybciej i sprawniej, a koszty związane z księgowością spadną. Takie systemy oferuje na przykład firma Primesoft, z której ofertą możecie się zapoznać na stronie http://www.primesoft.pl/. Polecam serdecznie ;)
Awatar użytkownika
nadia
Posty: 81
Rejestracja: 25 sie 2019, 19:47

Re: Kto prowadzi księgowość w Katowicach?

Post autor: nadia »

My mamy w pracy system do zarządzania gospodarką magazynową, faktycznie narzędzie bardzo pomocne:)
Awatar użytkownika
norm
Posty: 60
Rejestracja: 13 cze 2019, 11:55

Re: Kto prowadzi księgowość w Katowicach?

Post autor: norm »

Hej, a czy ktoś z Was współpracował z firmą http://www.taxangels.pl/ pod względem prowadzenia księgowości i spółki Limited w Anglii ? Zamierzamy coś takiego zrobić i nie jesteśmy pewni, czy oni będą dobrym wyborem. Nikt przed nami nie próbował zakładać firmy poza granicami naszego kraju, a my chcemy. Tutaj płaci się za często i za dużo.
Awatar użytkownika
Todek
Posty: 162
Rejestracja: 21 wrz 2019, 15:39

Re: Kto prowadzi księgowość w Katowicach?

Post autor: Todek »

Natomiast w naszym dziale księgowości zdecydowaliśmy się na wprowadzenie innowacji, dzięki czemu mamy teraz nie tylko wysoką skuteczność i dokładność w przerzucaniu danych z faktur papierowych do systemu księgowego, ale również dostęp przez aplikację mobilną do wszystkich dokumentów. Super opcja, ponieważ zawsze mogę wszystko na bieżąco sobie sprawdzić online i do tego tez nie tracimy czasu na wprowadzanie danych ręcznie, a mowa tutaj o Invoice Digitizer, który księgowi u nas wręcz zachwalają.
Awatar użytkownika
klaja
Posty: 54
Rejestracja: 05 paź 2019, 16:16

Re: Kto prowadzi księgowość w Katowicach?

Post autor: klaja »

Prowadzę swoją działalność online i bardzo długo szukałam strony, która pomoże mi w prowadzeniu i zaoszczędzeniu pieniędzy dzięki bogu znalazłam się na tej stronię https://mb24.pl/ dzięki ich ofertom mogłam zaoszczędzić na księgowych bo wiadomo oni trochę kosztują, oferują nam wystawianie faktur, prowadzenie kadr i płac .
Awatar użytkownika
Goku223
Posty: 60
Rejestracja: 30 mar 2019, 15:43

Re: Kto prowadzi księgowość w Katowicach?

Post autor: Goku223 »

Nie musisz szukac w Katowicach. Zobacz sobie https://wfirma.pl/ksiegowosc . To oprogramowanie do samodzielnej księgowości, dzięki któremu masz większą kontrole i lepszy dostęp do swojej księgowości. Są tam funkcje takie jak fakturowanie, zarządzanie sprzedażą, magazynem czy CRM. Ogólnie to bardzo rozbudowany program. O obsługę nie musisz się martwic, da się tego nauczyc, a program wspierają także wykwalifikowanie eksperci księgowości, którzy pomagają korzystającym z programu.
Awatar użytkownika
natasza85
Posty: 16
Rejestracja: 25 lis 2019, 21:36

Re: Kto prowadzi księgowość w Katowicach?

Post autor: natasza85 »

Czy któraś z polecanych przez Was księgowych zajmuje się sprawami dotyczącymi odzyskiwaniem i przyznawaniem zasiłku Kindergeld Bogatynia. Nie chcę sama podejmować tematu bo bardzo zależy mi na jego przyznaniu więc zależy mi na pomocy profesjonalisty.
Awatar użytkownika
lady30
Posty: 305
Rejestracja: 30 maja 2019, 12:18

Re: Kto prowadzi księgowość w Katowicach?

Post autor: lady30 »

Takich biur rachunkowych na terenie całego Śląska nie brakuje. Nie ma na pewno co kierować się niskimi cenami. Tu trzeba postawić na doświadczenie. I dlatego ja polecam Tobie to biuro http://ksiegowy.gliwice.pl/ świadczące kompleksowe usługi księgowe i podatkowe, dla małych, średnich i dużych przedsiębiorstw. . Zawsze terminowo, na najwyższym poziomie a do tego w sensownych cenach. Biuro to prowadzone jest przez doświadczonego doradcę podatkowego z Gliwic – Marię Milczanowską. Działa od przeszło 25 lat. Zespół jest tak skompletowany by świadczyć wszystkie usługi na tak samo wysokim poziomie. Jeśli potrzeba księgowa Gliwice to jest to naprawdę dobry namiar.
Piteł44

Re: Kto prowadzi księgowość w Katowicach?

Post autor: Piteł44 »

W takim razie jeżeli szukacie skutecznego programu do fakturowania to zdecydowanie mogę polecić Wam, żebyście zwrócili uwagę na program RafSoft i uważam, że to bardzo dobry kierunek jeśli szukacie skutecznego rozwiązania do efektywnej pracy w księgowości, aby wszystko było w jednym miejscu i jednocześnie w pełni dokładne i zgodne ze standardami obecnego roku. Licencja nie jest droga, a tym bardziej można sobie go przetestować przez miesiąc za darmo. A więcej informacji na ich temat będziecie mogli znaleźć na https://www.rafsoft.net/program-do-faktur-standard/ Pozdrawiam!
ODPOWIEDZ