Kurs inwestycji w nieruchomości online

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Boleslawa85
Posty: 28
Rejestracja: 26 sie 2019, 13:43

Kurs inwestycji w nieruchomości online

Post autor: Boleslawa85 »

Chciałabym nauczyć się co nieco o inwestowaniu w nieruchomości. Znacie jakiś kurs online dla początkujących?
Awatar użytkownika
Arabella83
Posty: 3
Rejestracja: 28 sty 2020, 11:31

Re: Kurs inwestycji w nieruchomości online

Post autor: Arabella83 »

Ja mam za sobą kurs inwestycji w nieruchomości online Wojciecha Orzechowskiego z WIWN.pl i nie mogłam lepiej trafić. Bardzo ci polecam, pan Wojciech ma ogromną wiedzę!
Awatar użytkownika
anuta439
Posty: 428
Rejestracja: 14 paź 2019, 21:15

Re: Kurs inwestycji w nieruchomości online

Post autor: anuta439 »

Arabella83 pisze: ↑23 cze 2020, 12:09 Ja mam za sobą kurs inwestycji w nieruchomości online Wojciecha Orzechowskiego z WIWN.pl i nie mogłam lepiej trafić. Bardzo ci polecam, pan Wojciech ma ogromną wiedzę!
Super, dziękuję za polecenie - włąśnie szukam czegoś online w tym zakresie.
Daniił

Re: Kurs inwestycji w nieruchomości online

Post autor: Daniił »

Pozdrowienia dla wszystkich graczy! Jestem pewien, że Twoja witryna też jest niesamowita, ale nie mogę się doczekać, aby udostępnić Ci jedną witrynę. Znalazłem go kilka dni temu i nie mogłem uwierzyć w moje szczęście. Nie sądziłem, że gdzieś w Internecie nadal istnieją platformy z darmowymi automatami do gry i automatami do gry. Okazuje się, że się myliłem, wejdź na stronę https://betchan-pl.online/ i zdziw się mną. Nawiasem mówiąc, dają wiele bonusów przy rejestracji!
ODPOWIEDZ