Lokal użytkowy pod salon

Poruszamy tu tematy związane z marketingiem i biznesem online i offline. Podpowiadamy jak poradzić sobie z trudnościami, dzielimy się opiniami dotyczącymi marek, produktów i usług.
Awatar użytkownika
Olena_72
Posty: 1
Rejestracja: 09 mar 2020, 9:00

Lokal użytkowy pod salon

Post autor: Olena_72 »

Cześć! Poszukuję lokalu użytkowego z fajnej lokalizacji we Wrocławiu. Chciałabym otworzyć swój własny salon kosmetyczny, więc już teraz zajmuję się wszystkimi formalnościami. Gdzie polecacie szukać ciekawych ogłoszeń?
Awatar użytkownika
beata_77
Posty: 2
Rejestracja: 01 kwie 2020, 19:11

Re: Lokal użytkowy pod salon

Post autor: beata_77 »

Najlepiej zgłosić się do biura nieruchomości moim zdaniem. W doexpert.pl mają wiele sprawdzonych i przede wszystkim aktualnych ofert. Do tego pomagają z papierkową robotą, a nawet z uzyskaniem kredytu. Polecam :)
Awatar użytkownika
ariadna
Posty: 178
Rejestracja: 10 cze 2020, 21:10

Re: Lokal użytkowy pod salon

Post autor: ariadna »

To ja mam dla was dobry namiar jeśli chodzi o wyposażenie gabinetu. W świetnej jakości sprzęty zaopatrzycie się w KT Medical https://formatkpolska.pl/ Firma dystrybuuje w Polsce urządzenia uznanej marki FormaTK Systems, światowych specjalistów od urządzeń laserowych. Ich urządzenia wykorzystują najnowsze technologie, są wielofunkcyjne i używane są do wszystkich zabiegów laserowych, także warto sobie tę markę sprawdzić. My od dawna pracujemy na tych urządzeniach i bardzo je sobie chwalimy, jakość jest bardzo dobra a do tego KT Medical nie przesadza z cenami.
Awatar użytkownika
kozi44
Posty: 130
Rejestracja: 11 lip 2019, 16:40

Re: Lokal użytkowy pod salon

Post autor: kozi44 »

ariadna pisze: ↑22 cze 2020, 11:04 To ja mam dla was dobry namiar jeśli chodzi o wyposażenie gabinetu. W świetnej jakości sprzęty zaopatrzycie się w KT Medical https://formatkpolska.pl/ Firma dystrybuuje w Polsce urządzenia uznanej marki FormaTK Systems, światowych specjalistów od urządzeń laserowych. Ich urządzenia wykorzystują najnowsze technologie, są wielofunkcyjne i używane są do wszystkich zabiegów laserowych, także warto sobie tę markę sprawdzić. My od dawna pracujemy na tych urządzeniach i bardzo je sobie chwalimy, jakość jest bardzo dobra a do tego KT Medical nie przesadza z cenami.
Ja mogę podać namiar na hurtownie medyczną która ma wiele produktów z atestami , posiadają w ofercie maseczki, płyny do dezynfekcji, strzykawki, cewnik foleya opatrunki, bandaże. Wszystkie produkty są wysokiej jakości a ceny na każdą kieszeń. W gabinecie będziesz potrzebować takich produktów w większej ilości
Awatar użytkownika
Aurelia33
Posty: 162
Rejestracja: 12 lut 2019, 20:20

Re: Lokal użytkowy pod salon

Post autor: Aurelia33 »

Trzeba pamiętać, żeby przede wszystkim taki salon kosmetyczny wyposażyć w dozowniki na płyn do dezynfekcji dłoni - https://retio.pl/urzadzenia-do-dezynfek ... ka13082020 Każdy klient salonu powinien wchodząc i wychodząc zdezynfekować ręce. W ten sposób zmniejszy się ryzyko rozprzestrzeniania wirusa między klientkami salonu.
:)
Awatar użytkownika
123ola
Posty: 73
Rejestracja: 18 cze 2020, 13:09

Re: Lokal użytkowy pod salon

Post autor: 123ola »

Jeśli szukasz sprawdzonego dewelopera, to mogę Ci z własnego doświadczenia polecić Galinvest. Bardzo rzetelny i profesjonalny deweloper :) Polecam Ci zerknąć sobie tutaj: lokale użytkowe sprzedaż Kraków.
aglinią

Re: Lokal użytkowy pod salon

Post autor: aglinią »

Kliknij w tę witrynę aby poszerzyć wiedzę na ten temat https://victorialublin.pl/restauracja/
Awatar użytkownika
ragatara
Posty: 367
Rejestracja: 26 kwie 2020, 18:35

Re: Lokal użytkowy pod salon

Post autor: ragatara »

Jeśli myślisz nad założeniem swojej własnej działalności związanej z kosmetologią, to warto abyś o tym pomyślała. Pamiętaj, że nie warto oszczędzać na niczym jeśli prowadzi się swoją firmę. Dla mnie oszczędzanie nie wyszło na dobre, ale na szczęście w porę się ogarnęłam. Aktualnie posiadam sprzęty jak i linie kosmetyczne https://www.monduniq.pl/pl i jestem zadowolona, teraz mam o wiele więcej klientek.
ODPOWIEDZ